Вараш — Новая Почта

Ровненская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09:00-18:00, сб.09:00-15:00

№1 Садовая, 103 (рынок «Копошилка»)
№2 микрорайон Юбилейный №1, рынок Северный, киоск № 90
№3 ул. Энергетиков, 5 (до 30 кг)
Почтомат «Приватбанк» №1001: мкр. Стоителей, 72
Почтомат «Приватбанк» №1002: мкр. Вараш, 5а

комментария 12 »

 
 • Міла:

  Добрий день! Дуже багато мешканців міста користуються послугами Нової пошти,і я в тому числі. За останні 4 рази коли отримувала посилку нараховували значно більші суми за доставку,брали не 2% від суми,а 3. Це було у відділені що на Північному,розчарувавши замовила на в-ння р.Копошилка ,вчора забрала посилку з мене взяли на 93 грн.більше за доставку ,коли попросила перерахувати,віддали гроші при цьому навіть ніхто і не подумав вибачатися! Ніколи не буду користуватися послугами цієї пошти,і вам не раджу щоб не бути в числі тих ошуканих людей.

  • Корній:

   Та напишіть номер накладної це є підтвердженням того що ця неприємність дійсно сталася з Вами, бо зараз це схоже на прості пусті слова. А чому ви ці питання не задавали на відділенні? вам би пояснили звідки сума така взялася?

   • Міла:

    А де ви бачили в моєму повідомленні питання?! Я чітко сформулювала,що мені замість 2% в накладній поставили 3,коли сказала робітнику НП ,що має бути 2,відповів «ах,ну да!» повернув гроші. І це було не один раз зі мною!А є такі люди які незнаються на ньюансах нарахувань і їх кожен раз дурять. Написала це щоб застеригти інших,щоб були уважними.

    • Валерий:

     Не думаю що оператор ті гроші собі бере, а тим більше компанія, а вибачення попросити за те що помилився звісно мав

 • Ирина:

  Отправляли посылку мне из другого конца страны заплатила 35грн ,отправила ее же в соседний город заплатила 50грн ,вес 100грм,ммммда

 • Надежда:

  Ребята молодцы….Знают свою работу и обязанности. Спасибо им большое…за советы и обслуживание…

 • Da nu nax:

  Сдерли лишние деньги, обратиться к их непосредственному начальнику после чего всех служащих перевели на склад, через поле года начальник поменял место работы и мошеники вернулись. Совет не обращаться к отделению #2 и к новой почте вообще!!!

 • ольга:

  у відділенні №2 взяли 25 грн за доставку посилки, хоча в накладній було вказано, що оплачує доставку третя особа. посилки від цього продавця отримувала і раніше, і ніколи не платила за доставку. я зразу не відреагувала, розгубилася, тому незрозуміло, чи то спеціально лишні гроші здерли, чи то працівники такі неуважні.

 • Наталия:

  30/01/15г. в отделении №1 «Копошилка» за посылку № 59000093477287 стоимостью 257 гр.+25 гр.услуги новой почты, с меня вообщей массе взяли 51гр, я удивилась, но дома села и поняла, что 26гр. за пересылку денег, когда 2% заявлены, что-то многова-то, это я что-то не понимаю, или местные ребята так считают и дурят клиентов?

  • саша:

   ще як дурять потрібно слідкувати за ними нераз сварився за здир лишніх грошей перевіряйте на сайті стоімось доставки аба беріть чек а потім можна доказать

 • марго:

  Сегодня столкнулась с ужасним обслуживанием и обращением на новой почте №2(((((

 • алла:

  г Кузнецовск Нова пошта склад№1 ул Енергетиков 5

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.