Золотоноша — Ночной Экспресс

Черкасская обл.

ул. Обухова, 20
(04737) 5-20-08, (050) 414-13-86

1 отзыв »

 
 • Грицай Костянтин:

  Жахливе обслуговування! номер декларації №1771513.88561. Вперше і в останнє довелося отримувати вантаж за допомогою кур’єр.служби «НІЧНИЙ ЕКСПРЕС». Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ дану компанію!!!!!! Фірма-постачальник мені відправила 4 місця (але 5 коробок — 2 коробки були об’єднані в одну) загальною вагою 30 кг. Отримав по факту 4 місця, але вже всього 4 коробки і загальною вагою 25 кг. Куди зникла коробка вагою 5 кг ніхто не може пояснити. Такий простий фокус. Вантаж був «фініки» — реально, мабуть, з’їли доки везли. Написав претензію у відділенні + написав листа на сайті компанії, щоб розібралися, але понад місяць і дотепер ніхто не дає відповіді. У відділенні кажуть: «Ви ж отримали 4 місця, як зазначено в накладній, той радуйтесь. А те, що вага не співпадає з накладною, то не наші проблеми».
  Хамське відношення!! компанія хоче працювати у сфері надання послуг чи великого «кідалова»??? Мабуть, чекають слушної нагоди, щоб лохонути якнайбільше клієнтів, і зникнути. Або замінити вивіску.
  НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ДАНОЇ КОМПАНІЇ!!!!!!!!!!!!!!!
  P.S: даний відгук не потрібно видаляти, бо все одно продублюю на всіх, знайдених мною сайтах, де можна залишити коментар
  хамське відношення, відділення схожі на сарай, не виконують взяті на себе зобов’язання. Фокусники: вантаж частково зникає

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.