Жашков — Новая Почта

Черкасская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт 09:00-19:00, сб 09:00-15:00

№1 ул. Мира, 9
Почтомат «Приватбанк» №1001: ул. Соборная, 46 (до 30 кг)

комментария 14 »

 
 • Юлія:

  Хамське відношення до клієнтів!!! Не приємний персонал, якщо зайдете за 5 хвилин, вас будуть готові виперти матами. Скільки уже замовляла на цю пошту з кожним разом переконують,що там НЕВИХОВАНІ люди працюють. Не буду більше користуватись цим відділенням і друзям пораджу не користуватись!!!!!!

 • АЛЕКСЕЙ:

  неквалификовани работники и дуже видно як деяки нехотя роблять цю роботу якшо це так можна назвати. що до хлопцив питань нема вони свою роботу роблять читко а не хамлять як деяки царици……

 • віктор:

  Дуже дивує те, що від керівників немає ніякої реакції щодо негативних відгуків.

 • Людмила:

  Брехливі наглі і не привітні коли зайшла за посилкою то молода особа з прізвищем кармаліта сказала що машина з посилками не приїде .. Але на велике здивуваня прийшовши додому я перевірила посилку , то у повідомленні написано було що товар прибув і запрошують отримати …… НА НП ЛЮДЕЙ ВЗАГАЛІ НЕБУЛО !!!!!!!!! ПИТАЄТЬСЯ навіщо нагло брехати ??? Терміново змініть отих брехунів !!!!

 • Інна:

  Змініть працівників!!!!!! Вже немає нервів!!! (до хлопця претензій не маю-нормальний).

 • Ирина:

  В кінці грудня отримувала замовлення на Новій Пошті в м.Жашків. Щоб менше чекати в черзі, так як вдома маленька дитина, поїхала на відділення о 18год. вечора. Черга була з 3-х чоловік, а прийшлося чекати більше 30хв, так як молода особа, яка там працює, імені її не знаю, вона там одна такого віку, вела світські бесіди з молодим чоловіком, який був перший в черзі. За ці пів години вся черга вислухала, який коньяк вона любить, де хоче провести новий рік, ставила запитання своєму співрозмовнику за новорічні подарунки та все таке інше. Все це супроводжувалося дівочим хіхіканням на все віділення та фліртом. Коли вже я не витримала (хоча була буря емоцій і в інших очікуючих) і зробила зауваження так оця хамка, по іншому її не назвеш, ще й почала грубіянити. Склалося таке враження, що я до неї додому прийшла щось даром просити. На той час на віділенні сиділо 3 оператора (молодий чоловік, жінка середнього віку та оце молоде хамло), всі десь бігають, гиготять, хто чим хоче тим і займається, тільки не своєю роботою, а в оцій мізерній черзі з 3-х чоловік треба вистояти трохи не годину, при цьому застромивши собі язика в заднє місце, бо на будь-яке зауваження працівниці Нової Пошти, не враховуючи молодого чоловіка, він завжди чемний, як собаки кидаються на тебе. І таке відношення, як я вже примітила, тільки до осіб жіночої статі, до чоловіків вони натягають усмішки на всі 32 і покірні як вівці. Дівчата, що за гендерна політика, що за дискримінація!!! Короче кажучи, останній мій похід на відділення Нової Пошти у м.Жашків коштував мені 1год мого часу та кучу нервів. Ви надаєте послуги, за які я плачу гроші, то я відповідно маю право вимагати гідну якість цих послуг. Ваші працівники це обличчя вашої компанії, туди де привітні, професійні та кваліфіковані оператори, завжди йдеш із задоволенням, чого не можу сказати про Жашківське віділення. Жах, женіть їх в три шиї, бо розгубите всіх своїх клієнтів. Я наприклад, вже відмовилася від Нової Пошти на користь перевізника Інтайм.

 • Вита:

  Странно, что у сотрудников нет ни малейшего желания помочь клиентам. То ли у них действительно нет возможности посмотреть отделения по Украине, то ли того самого желания нет. В общем советую провести как минимум два тренинга для персонала: «Клиентоориентирование» и «Знание компьютера и Excel для чайников». Сотрудники даже не знают, как пользоваться поисковиком 🙁 Увы…

 • Ирина:

  Потрібно змінювати працівників на вічливих і кваліфікованих в м.Жашків

 • Ирина:

  Користуюсь Новою поштою давно.Все подобається крім працівників. От раніше були кваліфіковані і вічливі працівники. А зараз обслуговувати нехочуть.Сидить троє- один вийшов курити , одна відправляє товар а інша сидить шариться і стоїть табличка технічна перерва. Я розумію коли черга ти чекаєш,але коли немає людей і ти стоїш і не можиш отримати посилку. СМС повідомлення приходить на наступний день. Якось чекала терміново посилку, зайшла на сайт побачила що прибула а повідомлення отримала на наступний день. Будь ласка міняйте працівників бо з таким відношенням люди не будуть користуватись послугами.

 • Ольга:

  Вітаю!Користувалась послугами НП давно і часто,але міняю на Делівері,або укр почту.НЕ маю слів,наскільки я обурена обслуговуванням на новій почті в м.Жашків.На стільки некваліфікованих і хамловитих людей,ще треба мати вміння підібрати!!!Дві нових….,не можу назвати їх літературним словом,повагу треба заслужити,чомусь чоловіків обслуговують набагато привітніше і охотніше ніж незнайомих жінок.Звичайно,родичів і кумів теж зустрічають привітно.Обслуговування нагадує сюжет із «наша раша».ПОдивіться і пишіть хто згоден https://www.youtube.com/watch?v=YW4mIPrnobw Після того як отримуєш посилку хочеться зробити як дівчина з слідуючого відео https://www.youtube.com/watch?v=_oWPjVDthA4

 • Юлія:

  14,01,2015
  Обслуговування ужасне.Відправлені посилки не доходять до клієнтів
  Персонал не кваліфікований

 • Денис:

  Замовляв через Нову Почту декілька раз мені подобаєтся смс приходить через раз вчасно/або через декілька годин після прибуття(або й на наступний день). А так все влаштовує вартість також не памятаю чи то 20 чи 30 грн. 🙂

 • Владимир:

  Совершенно согласен с Александром! Полный непрофессионализм! Всем тыкают визитки с телефонами: 0675426857; 0671366651, на которые дозвонится не возможно! Последний, постоянно не в зоне действия.Долго обслуживают клиентов. СМС может прийти, когда хочешь, после прибытия товара. На сайте смотришь, товар прибыл, а СМС ни разу не пришла, в этот день (вот как раз, сейчас такая ситуация, а дозвонится не возможно. А еще, та сидит парень, придурковатого виду, который, всегда тормозит, не на какие вопросы внятно ответить не может. Если что то не получается, отговорка одна, ждите Галю, пусть она разбирается.Их начальница по имени Галя, ситуацию не контролирует, бегает, по помещению, с растерянным лицом, и ничего не может сделать, говорит, отказывайтесь от услуг Новой почты, как будь то, это ее собственность. Короче, Новая почта, как организация, супер! Коллектив Жашковского отделения, полные непрофессионалы, грубияны и невежи.Такого уровня люди, остались только Укрпочте и в Ощадбанке.

 • Александр:

  шарашкіна контора!!!невідповідально, дуже помалу, і дорого, некваліфіковані працівники, несвоєчасне смс інформування, за чого потім платим за прострочку, короче сервіс нижче плінтуса, більше немає бажання замовляти тут, укрпошта набагато відповідальніше!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.