Яремче – Новая почта

Ивано-Франковска об

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-19.00, сб. 09:00-17:00

№1 ул. Степана Бандеры, 6/2
Почтомат “ПриватБанк” №1001: ул. Свободы, 268а

5 Comments »

 
 • Людмила says:

  Сьогодні по накладній 20450273576929 я отримала 17 кілограм корму. Товар прийшов шводко,без пошкоджень.Все просто чудово.Окрема подяка Володимиру, за доставку.Приємно ,що на Новій Почті працюють такі хороші і приємні люди.Дуже дякую

 • Виталий says:

  В Яремчі відділення №1 там напевно сидять по оголошенню приняті на роботу , відправляв телевізор в заводскій упаковці і ще з верху запічатаний на совість і з Одеси і з Франківська всьо нормально ( телевізор монітор -24 ) так В Яремче відправляв знов на Одесу так вони мені нічого не сказали ( а я то думаю звідкі така сума велика при полученні ) так вони мені телевізор так ЗАПІНДЮРИЛИ в деревянний каркас що я думав що я получаю сервант мебельний , от так і грошикі здирають … А мені не слова …. великий вам МІНУС дармоїди і двоїшникі.І так як ви вмієте кричати маску одягати людям ( жаль що не з фоткав вас ) то самі половина сидить без маски !!! Срам.

 • Любомир says:

  Та повісьте вже нарешті якесь дзеркало, чи вам його подарити.де сервіс, за гроші які ми вам платимо!!!!!!!!!!

 • Марія says:

  Дуже прошу керівництво Нової Почти, повісити зеркала у прийомних пунктах. Це дуже важливо, адже у вас є послуга наложний платіж, ми сплачуємо доставку+ відсоток за на ложку, тож ви заробляєте гроші, а про клієнтів не думаєте,. Як поміряти і побачити себе з боку, я навіть не кажу про якусь там ширму чи примірочну, то хоч дзеркало на любу стіну повісити, думаю не великі для вас витрати. Прошу вас дослухатись до порад ваших постійних клієнтів!!!

 • Маріанна says:

  Хотілося би бачити працівників Яремчанського відділення нової пошти більш усміхненими та привітливими. Всі рази коли користувалася послугами нової пошти в Яремче не помітила жодного разу привітливості з боку працівників, завжди виглядають якимись втомленими та байдужими.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.