Хмельник – Новая почта

Винницкая обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-18.00, сб. 09.00-15.00

№1 ул. Столярчука, 56
№2 ул. Соборности, 6 ( до 30 кг)
Почтомат “ПриватБанк” №1001: ул. Монастырская, 2

4 Comments »

 
 • Сергей says:

  В городе Хмельник работает такой Анатолий Александрович, который вообще не адекватный. Грубо относится к клиентам и к своим сотрудникам. Короче – тормоз!!! Прошу руководство отреагировать на комментарий.

 • Олена says:

  Мені дуже подобається робота Нової Пошти у нашому місті!Молоді,привітні та чемні працівники завжди швидко обслуговують та не створюють проблем на пустому місці.Після того,як відвідаєш будь-яку державну установу з її бюрократами та “може зроблю,якщо дасте хабаря” прийти на Нову Пошту одне задоволення,одразу відчувається різниця у ставленні персоналу до тебе.Коли йду з відділення з отриманою посилкою,то кожного разу подумки дякую компанії,що таки ми рухаємось у вірному ЄВРОПЕЙСЬКОМУ напрямку!!!!!!!

 • Ольга Сирак says:

  Я вдячна працівникам Новой почты- завжди все вчасно, швидко і дуже зручно!!!!

 • Алексей says:

  Діло було так: Знайшов я покупця на свій товар (суму яку я просив за нього 900гр.) йду на «нову почту» прошу працівника відправити посилку «належним платежем» , вона усе робе і дає мені квитанцію щоб розписатись , після цього всього я прождав неділю а гроші так і не прийшли. Приходить моя жінка(так як я був в іншому місті) взнати в чому справа. Шановна відповіла що я їй цього не говорив щоб посилку відправити «належним платижем» і мов Я ДОГОВОРИВСЯ З ПОКУПЦЕМ ЩО ГРОШІ ОТРИМАЮ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК(звідки вона це взнала, вона що екстрасенс?)
  Ось такі в нас працівники працюють! Подарив чужій людині телефон за 900гр. І доказати її провину не має чим тому що мій підпис стоїть в квитанції яку давала працівник Н.П і даже не попросила перевірити наявність помилок!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.