Вижница — Новая почта

Черновицкая обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-19.00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Украинская, 87
№2 Мини-отделение: ул. Чорновола, 2(до 10кг)
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Пушкина, 1

комментария 8 »

 
 • андрій:

  зателефонував у Вижницький відділ нов пошта проконсольтуватись про передачу продуктів харчування (концервація,копченості,печиво)сказали що не дозволяється передача продуктів.перетелефонував ще в десяток відділів по чернівецькій області та і-ф області,сказали,що без проблем перешлють все що завгодно.я запитав чому одні можуть переслати другі не можуть. відповіли тому,що (по своєму скажу)у Вижниці працюють одні дібілоїди.виздихали б рахіти некомпетентні потратив 2 дні задурно

 • Іван:

  У цьому відділенні сидять такі дол—йоби!!! що не дозволяють відкрити посилку і подивитись чи все ціле, вони хотять зразу оплату а потім треба виходити на вулицю і з других дверей виносять тобі посилку і зразу тікають. там потрібно замінити працівника, того носатого або навчити його правельно працювати згідно правел Нової Почти і звісно повага до клієнтів, бо інакше я вам друзі не рекомендую це відділення. Я зараз отримую товари в Косові, їду лишніх 12км. лише щоб не псувати собі нерви.
  А в м.Косів у відділення любо зайти, привітні,любязні І дуже грамотні хлопці, заслуговують великої поваги.
  ВІЗЬМІТЬ ДО УВАГИ. І ВИНОСЬТЕ БАГАЖ В ЗАЛ ДЕ ПРОХОДИТЬ ОПЛАТА. ПОСТАВТЕ ВЕБ НАГЛЯД.

 • максим:

  Получил посылку поный бардак,люди не верьте,проще переплотить и купить в магазине

 • Ольга:

  Звертаюсь до Вас-Працівники Нової Пошти у місті Вижниця! Якщо Ви не спроможні справитись зі своєю роботою, звільніть місце для більш «тямущих»!!!! В понеділок 19.08.2013,Ви отримали посилку із Чернігова,яку мали переадресувати у Вінницю! Тепер,через Вас, я отримаю її аж 26.08.2013!!! БАРДАК!!!!!!!!!!

 • павло:

  я заказав посилку с киева,назвав лиш місто вижниця а адрес або склад ні.Що буде?

 • Маріна:

  скажіть будьласка можна що замість мене посилку забрав хтось інший зі своїм паспортом

 • Оксана:

  Скажите пожалуйста, у вас отделение в Вижнице какого района — Черновицкого или Старожинецкого???

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.