Ватутино — Интайм


Служба доставки прекратила существование. RIP

Черкасская обл.

Телефоны:
8-911 для мобильных бесплатно (услуга call-back) — Call-центр
0-800-300-911 для стационарных бесплатно — Call-центр
(067)619 14 57 — прием/выдача грузов

График работы:
пн.-пт. 8:00 — 18:00, сб. 9:00 — 15:00
Время приема груза для отправки «день в день»: до 12-30

№1 просп. Ватутина, 21 (территория аптеки №55)
№2 Почтомат (отделение «ПриватБанка»)ул. Дружбы 5 — выдача груза до 30 кг

комментария 3 »

 
 • Марина:

  Здраствуйте а у меня сложилось другое мнение о компании постоянно пользуюсь услугами в городе Ватутино и отправляю и получаю и все доходит целое и невридимое! Да действительно молодой человек бывает отлучается самой приходилось ждать, но на заданые вопроси всегда отвечает четко всегда подскажет что да как и поможет донести груз даже когда его не просишь об етом всем рекомендую!еще радует что нет очереди!

 • Максім:

  Доброго дня! Хочу добавити по перше- претензію по доставці вантажу вашою компанією.По деклараціїї № 1602022664 29.10.15р було доставлено вантаж на склад у м.Ватутінеу кількості 2 місць.При отриманні вантажу було виявлено, що верхня упаковка пошкоджена.Коли зняли упаковку, то і товар всередині, був пошкоджений.Ми його не прийняли ,а відправили назад на переробку.Диспетчер пообіцяв,що відправить його 30.10.15р.На сьогоднішній день на 02,11,15 вантаж ще досі є на складі.Диспетчера допитатися нічого неможливо.Коли відправиться вантаж ми незнаємо,а він нам потрібен перероблений на кінець цього тиждня.З вашою компанією ми втрачаємо час за який приходиться розраховуватися грошима.Оплату по відправці вантажу на переробку і назад ми повинні оплатити.Постає питання-ЧОМУ МИ ПОВИННІ ОПЛАЧІВАТИ ДВІЙНУ ДОСТАВКУ ВАНТАЖУ?
  По друге- диспетчер який обслуговує кліентів у м.Ватутіному на нашу думку не справляється зі своїми обовязками.На робоче місце завжди приходить невчасно.Робочий день у нього починається о восьмій годині, а він зявляється не раніше як о 8:30, а то і о 9:00 приходить.Коли треба вирішити питання по вантажу, в нього завжди одна відповідь: «Я не знаю нічого і нічого невирішу.»Навіть не може перезвонити на склади компаніїї Інтайм і дізнатися де знаходиться вантаж. Вантаж, який не приймається клієнтом , і який відправляється назад, оформляється невчасно і відправляється також невчасно.Коли приходиш на склад отримувати вантаж,то часто даний вантаж знаходиться не в належному стані.Упаковка пошкоджена,товар виглядає,або взагалі розсипаний і його кількість не співпадає з кількістю в накладній.У диспетчера на всі зауваження тільки одна відповідь:»Я нічого не знаю,який мені привезли такий і отримуйте.»
  Я часто користуюся послугами вашої транспортної компаніїї,але моєму терпінню прийшов кінець.Якщо ви не вирішете дані питання я буду змушений перейти до іншої компанії.І всім своїм знайомим вашу компанію рекламувати не буду.

  • Дмитрий:

   Дякую попередньому відгуку! Хотів скористатись перевізником «інтайм» в м.Ватутіне, але Шкода якщо груз можуть пошкодити, краще скористаюсь послугами «Нової пошти», у них наче поки таких «косяків» не було.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.