Умань — Мист Экспресс

Черкасская обл.

тел.(050) 432 77 07, (067) 432 77 07
пн-пт 08.00-20.00; сб 09.00-16.00

АПТ №705 ул. Европейская, 53 (отделение ПриватБанка)
АПТ №706 ул. Большая Фонтанная, 31 (отделение ПриватБанка)
АПТ №707 ул. Шевченка, 11/5 (отделение ПриватБанка)
АПТ №708 ул. Небесной Сотни, 22 (отделение ПриватБанка)
АПТ №709 ул. Интернациональная, 1 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1720 ул. Европейская, 1 (отделение ПриватБанка)
ОВ №55 вул. Заводська, 25

комментария 11 »

 
 • Константин:

  Кілька тижнів тому втопив на рибалці свій телефон. Замовив тієї п*ятниці новий, чекаю вже його, як маму з базару. Того ж дня до мене зателефонував продавець інтернет магазину , щоб узгодити деталі купівлі. Сказавши, що у нас є така класна пошта — Міст Експрес, кур*єри якої приносять замовлені товари прямо до дому. І запропонував мені скористатися послугами даної кур*єрської служби, я погодився. Але як з*ясувалося потім, в Тальному немає відділення цього Міст Експресу, і замовлені товари розвозять з Умані. У вівторок на телефон прийшло повідомлення, що замовлений мною товар знаходиться на складі в Умані, а мені його привезуть 20.06.19 , тобто сьогодні. Орієнтовний час доставки
  13:00-15:00. Але так я нікого не дочекався! Звонить до мене близько години тому ось цей номер 0673701039 і починає і розвідати наступне: «ми до вас телефонували в 11:00, але Ви не відповіли на дзвінок, тому замовлений вами товар привеземо на той понеділок». Я йому відповів, що обманювати людей трохи не компетентно з їхнього боку і ніякого пропущеного дзвінка не було. Адже я спеціально тримав телефон цілий день поруч чекаючи доставки. Але брехливість даної особи не знає меж і вона вперто на підвищеному тоні почала мене переконувати в зворотньому. Я ще б зрозумів , аби забули привезти товар і перепросили за це. Літо , спека, погана дорога , з ким не буває. А так відношення до даної компанії суцільно негативне. Після завершення палкої дискусії зайшов на їхній сайт , щоб залишити відповідний відгук що до даної ситуації. Але коли почитав попередні, інших покупців, то відразу все стало на свої місця. Можете самі почитати https://uacargo.com.ua/mist-ekspress/uman . Тому , зараз зателефоную продавцям сайту , на якому замовляв телефон, поясню дану ситуацію. І нехай мені відправляють інший гаджет , тільки вже Новою поштою . А з даною кур*єрською службою нехай самі розбираються! Тоді ж , в п*ятницю, замовив відразу ж і захисне скло на телефон Новою поштою, то в суботу воно вже було в відділенні нашого міста. А це чекай бог зна скільки, і не факт, що взагалі отримаєте свій товар.

  • Meest Express:

   Добрий день! Нам щиро шкода, що у Вас склалося не надто приємне враження про роботу Компанії. Хотіли б розібратися детальніше у цій ситуації, тож напишіть, будь ласка, номер декларації, по якій вона виникла. Завчасно дякуємо. Ольга, Meest. Ольга, Meest

 • TN:

  Доставка посылки быстрая и в срок. Спасибо за хорошую организацию работы по доставке посылки.

  • Meest Express::

   Добрий день! Тішимося, що можемо радувати Вас нашим сервісом 🙂. Дякуємо за позитивні відгуки! Будемо намагатися і надалі працювати в цьому руслі. Тетяна, Meest Express.

 • Наталья:

  022-0067294 почему до сих пор курьер не позвонил и посылка не доставлена,а возвращена в киев?

 • Алена:

  Пользовались услугами этой транспортной компании первый раз.Очень довольны: быстро, четко, аккуратно.

 • Влад:

  Користувався доставкою 3 раза, доставляли бистро.
  Задоволений.

 • Алла:

  перший раз користувались цею поштою,дуже задоволені,швидко доставили замовлення, привітні курєри,акуратно все вигрузили.рекомендуємо!

 • Юлия:

  Если есть возможность получить заказ с помощью другой транспортной компании — обходите Мист Экспресс стороной. Ожидание курьера не оправдано долгое.

 • Лариса:

  Обслуживанием не довольна,отстрачивали мне доставку 5 дней,должны были доставить 31.10,потом прислали СМС,что будет 01.10-не было,потом я сама им позвонила,что бы поставили срочную доставку на 02.11 уже,они извинились,сказали,что доставят 02.11 УЖЕ мне на работу-не было……а 03.11-это воскресенье,они не работают,а мне посылка нужна уже 03.11…,так,как там подарок для ребенка,и нужно идти в гости уже сегодня…..подвели меня сильно,я не довольна……

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.