Турийск — Новая Почта

Волынская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-18.00, сб. 09.00-15.00

№1 ул. Привокзальная, 3а
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Ковельская, 1

комментария 3 »

 
  • Оксана:

    Найкраще відділення з усіх, в яких бувала. Завжди усміхнені і привітні дівчата: Тетянка, Христинка і Оленка. Ви справжні професіонали своєї справи, які завжди готові допомогти і підказати. Особлива подяка також хлопцям, які там працюють — ви справжні джентельмени, які привітно зустрічають ще з порогу і завжди носять з моєї машини посилки, що дуже тішить. Процвітання і стабільності вашому відділенню та побільше привітних і вдячних клієнтів.

  • Діана:

    Клас! З нагоди хочу висловити щиру вдячність працівникам Турійської Нової Почти за їх терпіння, вічливість і гарне ставлення.Сьгодні забирала посилочку і хочу сказати, це перше відділення де мене не підганяли, а навпаки запропонували (що дивно) оглянути товар,дівчата мило мені все об»яснили,допомогли і я провела приємно (хоча короткий) час.З великим задоволенням буду і надалі працювати з цією філією. Бажаю Вам процвітання і таких приємних клієнтів як Ви самі!

  • AkSeL:

    ну наконец то!!!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.