Тернополь — Мист Экспресс

тел.(050) 432 77 07, (067) 432 77 07
пн-пт 08.00-20.00; сб 09.00-16.00

АПТ №547 ул. Руськая, 28-30 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1309 ул. Руськая, 17 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1310 ул. Украинки Леси, 10 (отделение ПриватБанка)
ППВ №2151 ул. Белогорская, 18 Б
ППВ №59 ул. Хмельницкого Богдана, 12/1
АПТ №1047 ул. За Рудкй, 35 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1048 ул. Живова, 40 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1049 ул. Шептицкого, 4а (отделение ПриватБанка)
АПТ №1050 ул. Шептицкого, 11 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1051 ул. Мазепы, 7 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1052 ул. Чорновола Вячеслава, 17 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1053 просп. Бандери Степана, 38 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1054 ул. Чалдаева, 2 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1055 ул. Киевская, 11(отделение ПриватБанка)
АПТ №1056 ул. Сагайдачного, 2 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1057 ул. Симоненка, 1а (отделение ПриватБанка)
АПТ №1058 ул. Руськая, 19 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1059 ул. Старый Рынок, 1 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1060 просп. Бандери Степана, 96 (отделение ПриватБанка)
МППВ №964 ул. Франка Ивана, 20
ОВ №20 ул. Полесская 12
МППВ №3101 ул. Будного Степана, 18

комментария 32 »

 
 • Тетяна:

  Навіть Укрпочта працює в рази краще!!!! Доставлено з закордону посилку за три дні, а по Тернонолю, КАРЛ!!!!в центр везуть посилку 5 днів!!!! Надалі відмовлюсь від послуг фірми, яка співпрацює з вами!

  • Meest Express:

   Тетяно, добрий день! Будемо дуже вдячні, якщо напишете номер декларації, за якою виникла затримка — перевіримо інформацію. Наталя, Meest Express

   • Назар:

    Міст експрес мені так само вже вчора везли і щось не довезли хоча кур’єр дзвонив до мене і казав що він в моєму районі але перше везе в одне місце а потім мені

 • Віра:

  Добрий день. Вчора 27.07.18р. я одержала від Вашої служби доставки повідомлення такого змісту: Очікуйте доручення відправлення CV782561865PL в діапазоні 16:00-17:00, мене в даний день не було в місті і я зателефонувала і повідомила про це курєру і запитала чи зможу одержати я посилку в суботу 28.07.2018р. на що конкретної відповіді я не одержала. Як тепер мені одержати посилку?

  • Meest Express::

   Віро, доброго дня! Посилку доставлено згідно запланованої дати доставки 28.07.2018. Наталя, Meest Express

 • Эдуард:

  Ужасный перевозчик компания Мист Экспресс. Очень пожалел что связался сними. Долго, 10-й день день груз с Тернополя в Кременець не могут привести, всего 63 км, когда машины данной компании заезжали в Кременець для доставки товара с Тернополя другим адресатам. На сайте было указанно что груз пришёл с Одессы 23.06.2018 года срок доставки 27.06.2018г. Груз не пришёл. На горячей линии ответили что доставка будет 30.06.2018 года. На указанную дату груз сного не пришёл. На горячей линии сказали что доставка не совершенна по техническим причинам. Такое впечатление что данная компания просто работать не хочет, всё делает что бы клиентов отпугнуть. Надо привлекать как ответственности через суд.

  • Meest Express::

   Добрий день! Будемо дуже вдячні, якщо напишете номер декларації, аби ми мали змогу перевірити інформацію щодо доставки. Тетяна, Meest Express

 • Алла:

  Доброго дня!Скажіть будьте добрі,чому посилка іде з Америки 3-5 днів і зі Львова 6-8???Тому і заказуємо авіа,щоб швидко було!!!В чому затримка!?Самі негативні враження від вашої служби!!!!

  • Meest Express::

   Добрий день! Напишіть, будь ласка, нам номер декларації, аби ми змогли допомогти у даному питанні. Тетяна, Meest Express

 • Алла:

  Посылка доставлена в Тернополь 12.06.2018. Курьеру дозвониться невозмжно-вне зоны.№ пос.cv9130364801CA//Не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Meest Express::

   Алла, добрий день! На жаль, по номеру cv9130364801CA в базі не знайдено відправлення (зайва одна цифра). Напишіть, будь ласка, номер декларації, по якій виникла ця ситуація, та уточніть, чи все добре з вантажем? Заздалегідь дякуємо. Тетяна, Meest Express

 • Олександр:

  Доброго дня.
  Читаю відгуки і не дивуюсь. 1.06.2018 посилка прибула на відділення, Тернопіль. З 5.06.2018 на гарячій лінії оператор запевняє, що посилка прибуде «сьогодні» + до всьго оператори неможуть нічим допомогти окрім як вислухати. Як що хтось має можливість то не користуйтись цією службою доставки ,
  це просто жах.

  • Meest Express:

   Добрий день! Дякуємо за Ваш допис. Просимо вибачити нам за такі враження. Чи можете подати номер проблемного відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та спробувати оперативно її вирішити на Вашу користь. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Борис:

  Міст Експрес- це сама повільна доставка черепахами.Тиждень везуть посилку 10 кілометрів,хоча відправникзвітують,що вантаж вже доставлено.

  • Meest Express:

   Добрий день! Просимо вибачити нам за такі враження. Чи можете подати номер відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та прокоментувати. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Христина:

  Сама жахлива компанія,якщо Вам важливо отримати вашу посилку-ніколи не користуйтесь послугами даної компанії.Мала отримати посилку з Нью Йорку,прийшло повідомлення,що вона вже в кур‘єра,кур‘єр ї ї привіз,але вміст виявився не моїм і вже три тижні я чекаю хоч якоїсь інформації де МОЯ посилка??? Нажаль працівники не компетентні і навіть не можуть дати відповідь на прості питання,вони не володіють інформацією і всі в один голос радять дзвонити на гарячу лінію,де навіть з дивою людиною не з‘єднує,робот проговор записану ініормацію і акурат вибиває😤
  Тому зайвий раз подумаєте,чи варто Вам звертатись сюди за послугами☝️☝️☝️

  • Meest Express:

   Добрий день! Напишіть, будь ласка, номер посилки, щоб ми могли перевірити інформацію та надати Вам відповідь. Очікуємо зворотній зв’язок. Контакт-центр https://meest-express.com.ua/ua/kontakty працює в штатному режимі. Після вибору мови спілкування для з’єднання з оператором потрібно натиснути цифру «9», потім цифру «2». З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Наталія:

  703-4590467

 • Наталія:

  Відайте посилку!вже 7-й день отримую повідомлення привезуть сьогодні,а холодильник і досі на складі в тернополі.таке враження що з ним щось сталося і везти просто нічого,іншого пояснення не знаходжу,чому нежна здійснити доставку ПО МІСТУ протягом тиждня,якщо максимальний термін 2дні.можливо розвозять на черепахах.вже набридло завтракати мабуть доведеться відмовитись,бо ситуація з незрозумілої перетворюється на підозрілу,а відповідальнлсті тут ніхто нізащо не несе.

  • Meest Express:

   Добрий день! Пробачте за затримку з доставкою. 18.05.2018 10:37:05 вантаж видали кур’єру для доставки. Очікуйте, будь ласка, смс з більш точним діапазоном часу прибуття кур’єра і попередній дзвінок від кур’єра. Надалі працюватимемо для задоволення Ваших потреб, щоби якість була сталою нормою роботи. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Наталія:

  Неможу отримати посилку вже 3-й тиждень тиждень- простояла в нововолинську, ще тиждень відправляли,нарешті вже 6-й день не можуть доставити за адресою в тернополі.на гарячі лінії просто вибивають,якщо ставиш конкретні запитання,кожного дня чую, що доставка буде сьодні, а вкінці дня, що товар буде завтра перший раз стикаюся з подібним аномальним явищем,томущо доставкою назвати важко з китаю посилка приходить швидше хоча запевняли що по україні доставка займає 4-5днів нікому нераджу звязуватися з цією канторою краще переплатити.ніяких зобовязань перед клієнтом вони не несуть брешуть, брешуть і брешуть -це єдине на що спроможні,якщо просиш поснити причини затримки доставки

  • Meest Express:

   Добрий день! Дякуємо за Ваш допис. Просимо вибачити нам за такі враження. Чи можете подати номер проблемного відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та спробувати оперативно її вирішити на Вашу користь. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Тетяна:

  Що за херня? Я вже який раз не можу получити нормально посилку. Одного разу я вже повідомляла в службу про новий номер телефону, одна херня звонять на старий до якого не можливо додзвонитись, і ось знову. Вже десять днів назад я зробила замовлення ВКАЗАЛА НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ а посилки немає і немає і що? Заходжу я на сайт подивитись де вона знаходиться по номеру накладної а там старий номер телефону і написано що кур’єр не може звязатись з клієнтом, написано якщо замітили помилку там вказати ну я і вказала НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, а там опять старий. Та що ж це таке. Пробуєм зв’язатися з оператором вже четвертий день одна херня робот. А не піти б вам нахер з таким відношенням до клієнтів?

  703-4207472 прошу номер моєї декларації і НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ 0666311087!!!!! Прошу доставити мені мою посилку. Дякувати не буду

  • Meest Express:

   Добрий день! Відправник в декларації вказав неактуальний Ваш телефон. Згідно Вашого звернення 26.04.2018 в нашу службу підтримки внесли вірний номер телефону, кур’єр доставив посилку 27.04.2018. Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Михайло:

  Найгірша служба доставки.
  Звязатись з оператором неможливо їх просто не існує. Автовідповідач посилає на сайт. На сайті тех підтримка також клала великий болт . Курєр вже 2 день катає посилку по місті… Скоро здадуть нерви і піду на любе відділення бити вам морди.
  Ви не служба доставки, а не вдала філія пошти россии

  • Meest Express:

   Добрий день! Всі дзвінки і запити в on-line чаті приймаються операторами в порядку черги. На жаль, якщо збільшується кількість звернень — збільшується час очікування відповіді оператора. Приносимо вибачення за незручності, викликані даною ситуацією. Чи можете подати номер відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та спробувати оперативно її вирішити на Вашу користь. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Елена:

  третий день не могу получить посылку, 12.12.2016 должны были доставить, не дождалась,позвонила на горячую линию,посылку выдали курьеру. Вчера телефоны не отвечали вообще, посылки соответственно не было тоже, звоню сегодня снова, оказывается, курьер вернул посылку на склад!???????? Это что за служба доставки такая? Кроме меня есть ещё клиенты? меня-то точно уже нет

 • Яна:

  Чекаю посилку вже декілька днів. SMS яка мала прийти, після привезеня посилки до Тернополя не прийшла, кур’єр ніяк не зв’язався. Більше цією доставкою користуватись не буду і іншим не раджу.

  • Міст Експрес:

   Добрий день, Яна. Ми не інформуємо Отримувача через sms про поступлення посилки на склад, з якого здійснюватиметься адресна доставка. В день доставки кур’єр узгоджує доставку. Підкажіть, будь ласка, номер посилки для перевірки описаної Вами інформації.

 • Оля:

  Обслуговування просто ЖАХ! Таких хамів ще треба пошукати. До клієнтів абсолютно нема поваги, не то, що на вас можуть накричати то і привезуть товар коли заманеться а не коли вам зручно бо як мені сказали що ніхто по пару раз на один район їхати не буде, маршрут в них бачиш + якщо в вас громісткий вантаж гружчиків теж нема…Нікому не рекомендую цю доставку!!! А якщо почати щось виясняти щей погрожувати будуть, що не віддадуть товар і т.д. Я просто в шоці, ще з таким не стикалась ніколи.

 • Лілія Осадець:

  ua744263044yp
  Ваш сервіс — найгірший сервіс серед усіх доставок в Тернополі
  Ваші курєри не перший раз економлять і не завозять додому клієнту посилку,а визивають на склад. Це вже 4 раз, що я і мій чоловік,живучи на бамі,маємо їхати за посилкою то в центр, то Чалдаєва а тепер село Біла
  Я говорила з вашим оператором,доставка повинна бути до найближчого відділення щодо адреси проживання, я написала продавцю, який сказав що доставка повинна бути клієнту додому!!! вул.Вишневецького 3 і Бродівська в селі Біла ( вибачте,але яку розумну голову треба мати, щоб вирішити шо це найближче відділення???????????????) Я вже мовчу про те,що мала бути доставка суто додому!!!!!!
  Значить так — переправляйте товар на бам, або весь інтернет і всі газети будуть знати про ваш сервіс!Повірте,я вже постараюсь!!!!!!!!!!

 • Пастушак Тетяна:

  22.12.2015 ми отримали посилку .Пicля вiдкриття ми виявили дуже багато рошкоджених речей усе розiрвано, потрощено ,брудне .Iз посилки витянули мобiльний телефон .Пiсля розмови з оператором нам сказали ,що посилка в Тернопiль поступила з вони самi ii запакували ,зважили,сфотографували та вiдправили по адресу доставки.Чому цього нiхто не контролюэ ,якщо вона вiдкрита це вже означаэ ,що там хтось рився.Хто за це несе вiдповiдальнiсть ,хто нам компенсуэ втрату та зiпсованi речi???????? Дуже розчарованi вашим сервiсом!!!!!!!CV700395846ES-номер посилки.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.