Тернополь — Мист Экспресс

тел.(050) 432 77 07, (067) 432 77 07
пн-пт 08.00-20.00; сб 09.00-16.00

АПТ №547 ул. Руськая, 28-30 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1309 ул. Руськая, 17 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1310 ул. Украинки Леси, 10 (отделение ПриватБанка)
ППВ №2151 ул. Белогорская, 18 Б
ППВ №59 ул. Хмельницкого Богдана, 12/1
АПТ №1047 ул. За Рудкй, 35 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1048 ул. Живова, 40 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1049 ул. Шептицкого, 4а (отделение ПриватБанка)
АПТ №1050 ул. Шептицкого, 11 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1051 ул. Мазепы, 7 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1052 ул. Чорновола Вячеслава, 17 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1053 просп. Бандери Степана, 38 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1054 ул. Чалдаева, 2 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1055 ул. Киевская, 11(отделение ПриватБанка)
АПТ №1056 ул. Сагайдачного, 2 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1057 ул. Симоненка, 1а (отделение ПриватБанка)
АПТ №1058 ул. Руськая, 19 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1059 ул. Старый Рынок, 1 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1060 просп. Бандери Степана, 96 (отделение ПриватБанка)
МППВ №964 ул. Франка Ивана, 20
ОВ №20 ул. Полесская 12
МППВ №3101 ул. Будного Степана, 18

комментария 15 »

 
 • Наталія:

  703-4590467

 • Наталія:

  Відайте посилку!вже 7-й день отримую повідомлення привезуть сьогодні,а холодильник і досі на складі в тернополі.таке враження що з ним щось сталося і везти просто нічого,іншого пояснення не знаходжу,чому нежна здійснити доставку ПО МІСТУ протягом тиждня,якщо максимальний термін 2дні.можливо розвозять на черепахах.вже набридло завтракати мабуть доведеться відмовитись,бо ситуація з незрозумілої перетворюється на підозрілу,а відповідальнлсті тут ніхто нізащо не несе.

  • Meest Express:

   Добрий день! Пробачте за затримку з доставкою. 18.05.2018 10:37:05 вантаж видали кур’єру для доставки. Очікуйте, будь ласка, смс з більш точним діапазоном часу прибуття кур’єра і попередній дзвінок від кур’єра. Надалі працюватимемо для задоволення Ваших потреб, щоби якість була сталою нормою роботи. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Наталія:

  Неможу отримати посилку вже 3-й тиждень тиждень- простояла в нововолинську, ще тиждень відправляли,нарешті вже 6-й день не можуть доставити за адресою в тернополі.на гарячі лінії просто вибивають,якщо ставиш конкретні запитання,кожного дня чую, що доставка буде сьодні, а вкінці дня, що товар буде завтра перший раз стикаюся з подібним аномальним явищем,томущо доставкою назвати важко з китаю посилка приходить швидше хоча запевняли що по україні доставка займає 4-5днів нікому нераджу звязуватися з цією канторою краще переплатити.ніяких зобовязань перед клієнтом вони не несуть брешуть, брешуть і брешуть -це єдине на що спроможні,якщо просиш поснити причини затримки доставки

  • Meest Express:

   Добрий день! Дякуємо за Ваш допис. Просимо вибачити нам за такі враження. Чи можете подати номер проблемного відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та спробувати оперативно її вирішити на Вашу користь. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Тетяна:

  Що за херня? Я вже який раз не можу получити нормально посилку. Одного разу я вже повідомляла в службу про новий номер телефону, одна херня звонять на старий до якого не можливо додзвонитись, і ось знову. Вже десять днів назад я зробила замовлення ВКАЗАЛА НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ а посилки немає і немає і що? Заходжу я на сайт подивитись де вона знаходиться по номеру накладної а там старий номер телефону і написано що кур’єр не може звязатись з клієнтом, написано якщо замітили помилку там вказати ну я і вказала НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, а там опять старий. Та що ж це таке. Пробуєм зв’язатися з оператором вже четвертий день одна херня робот. А не піти б вам нахер з таким відношенням до клієнтів?

  703-4207472 прошу номер моєї декларації і НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ 0666311087!!!!! Прошу доставити мені мою посилку. Дякувати не буду

  • Meest Express:

   Добрий день! Відправник в декларації вказав неактуальний Ваш телефон. Згідно Вашого звернення 26.04.2018 в нашу службу підтримки внесли вірний номер телефону, кур’єр доставив посилку 27.04.2018. Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Михайло:

  Найгірша служба доставки.
  Звязатись з оператором неможливо їх просто не існує. Автовідповідач посилає на сайт. На сайті тех підтримка також клала великий болт . Курєр вже 2 день катає посилку по місті… Скоро здадуть нерви і піду на любе відділення бити вам морди.
  Ви не служба доставки, а не вдала філія пошти россии

  • Meest Express:

   Добрий день! Всі дзвінки і запити в on-line чаті приймаються операторами в порядку черги. На жаль, якщо збільшується кількість звернень — збільшується час очікування відповіді оператора. Приносимо вибачення за незручності, викликані даною ситуацією. Чи можете подати номер відправлення? Це нам допоможе швидко побачити картину ситуації та спробувати оперативно її вирішити на Вашу користь. З повагою, Ваш «Meest Express»

 • Елена:

  третий день не могу получить посылку, 12.12.2016 должны были доставить, не дождалась,позвонила на горячую линию,посылку выдали курьеру. Вчера телефоны не отвечали вообще, посылки соответственно не было тоже, звоню сегодня снова, оказывается, курьер вернул посылку на склад!???????? Это что за служба доставки такая? Кроме меня есть ещё клиенты? меня-то точно уже нет

 • Яна:

  Чекаю посилку вже декілька днів. SMS яка мала прийти, після привезеня посилки до Тернополя не прийшла, кур’єр ніяк не зв’язався. Більше цією доставкою користуватись не буду і іншим не раджу.

  • Міст Експрес:

   Добрий день, Яна. Ми не інформуємо Отримувача через sms про поступлення посилки на склад, з якого здійснюватиметься адресна доставка. В день доставки кур’єр узгоджує доставку. Підкажіть, будь ласка, номер посилки для перевірки описаної Вами інформації.

 • Оля:

  Обслуговування просто ЖАХ! Таких хамів ще треба пошукати. До клієнтів абсолютно нема поваги, не то, що на вас можуть накричати то і привезуть товар коли заманеться а не коли вам зручно бо як мені сказали що ніхто по пару раз на один район їхати не буде, маршрут в них бачиш + якщо в вас громісткий вантаж гружчиків теж нема…Нікому не рекомендую цю доставку!!! А якщо почати щось виясняти щей погрожувати будуть, що не віддадуть товар і т.д. Я просто в шоці, ще з таким не стикалась ніколи.

 • Лілія Осадець:

  ua744263044yp
  Ваш сервіс — найгірший сервіс серед усіх доставок в Тернополі
  Ваші курєри не перший раз економлять і не завозять додому клієнту посилку,а визивають на склад. Це вже 4 раз, що я і мій чоловік,живучи на бамі,маємо їхати за посилкою то в центр, то Чалдаєва а тепер село Біла
  Я говорила з вашим оператором,доставка повинна бути до найближчого відділення щодо адреси проживання, я написала продавцю, який сказав що доставка повинна бути клієнту додому!!! вул.Вишневецького 3 і Бродівська в селі Біла ( вибачте,але яку розумну голову треба мати, щоб вирішити шо це найближче відділення???????????????) Я вже мовчу про те,що мала бути доставка суто додому!!!!!!
  Значить так — переправляйте товар на бам, або весь інтернет і всі газети будуть знати про ваш сервіс!Повірте,я вже постараюсь!!!!!!!!!!

 • Пастушак Тетяна:

  22.12.2015 ми отримали посилку .Пicля вiдкриття ми виявили дуже багато рошкоджених речей усе розiрвано, потрощено ,брудне .Iз посилки витянули мобiльний телефон .Пiсля розмови з оператором нам сказали ,що посилка в Тернопiль поступила з вони самi ii запакували ,зважили,сфотографували та вiдправили по адресу доставки.Чому цього нiхто не контролюэ ,якщо вона вiдкрита це вже означаэ ,що там хтось рився.Хто за це несе вiдповiдальнiсть ,хто нам компенсуэ втрату та зiпсованi речi???????? Дуже розчарованi вашим сервiсом!!!!!!!CV700395846ES-номер посилки.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.