Стрый — Новая почта

Львовская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-19.00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Грабовецкая, 42
№2 ул. Коссака, 6/58 (до 30 кг)
№3 ул. Почтовая, 5 (до 30 кг)
№4 Мини-отделение: ул. Подзамче, 16 (до 10 кг)
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Шевченко, 66
Почтомат «ПриватБанк» №1002: ул. Шевченко, 71
Почтомат «ПриватБанк» №1003: ул. Майдан Рынок, 33/26

комментария 4 »

 
 • Олексій:

  Що тут сказати…. Хочу сказати що у цьому віділлені працює або працюють злодії…(це я так сказав, без мата.. але в душі як казала одна хороша і відома людина «То все має бути стріляне і пизжене») Ситуація полягає в тому що вже на протязі багатьох років відсилаю посилки з Іспанії до України своїм рідним і майже завджи щось пропадало, то шоколад або вино, як коли по дрібничкам..(відповідно на це я не звертав увагу, думаю хай давляться ну і х… з ним, але цього разу вже все вийшло за рамки дозволеного.. з 7-8 лютого 2018 була відпралена посилка з Нової почти в м.Стрий відділення 1, при вскритті коробки все було понищенно, компютерна переферія була вкрадена! Суки… Нажаль коробки були вскриті вже вдома а не в приміщенні відділення пошти! Одним словом я просто шокований які все ж таки люди є в Україні. Україні ще далеко до Європи! В нас тільки і можуть красти і обманювати одне одного — це я так від себе, накіпіло вже. Дякую!

 • Анна:

  На отделении №4 нет камер, сделали подмену товара — золота!! Отправила золото с КИЕВА наложкой, Нет ни браслета ни денег. Скорее всего сотрудница НП и Билень Ростислав, что выступал покупателем. И как говорят на моем отделении — таких посылок пришло в г. Стрий около 9 и все с ювелиркой, история та же. Заказал, и все ему не подошли, вернул а я получила кусок метала вместо денег или своего товара.

 • Олег:

  Останній дзвінок у школах, і так символічно… останнній мій день співпраці з нашою знаменитою Новою Поштою.

  І власне історія.
  Купую я об’єктив, не вперше. Завжди все було чудесно — прийшов на Нову Пошту, оплатив, перевірив, забрав.
  Але не цього разу. Працівники відділення №2, що в Стрию, на Коссака — не дали перевірити. Просто не дали. Мотивуючи це тим, що я можу його поламати, і «такі в них правила». На всі мої зауваження, що місяць тому я купував такий самий об’єктив, а півроку тому ще один, а перед тим ще, а ще кілька продавав — вони мені сказали, що «я кожен раз починаю скандал, бо мені не дають перевіряти». На зауваження, що не перший раз перевіряю — не дали договорити. При цьому спокійно збоку перевірялися телефони, мультиварки і т. д.
  Мотив всіх месиджів від працівників — я можу поламати, а потім відмовлюся, а потім повернуть, а власник оформить претензію і їм доведеться купувати за власні кошти. Але на моє зауваження, що шахрай може відіслати несправний товар відразу, а вони не перевіряють цього, а фактично заставляють мене оплачувати вартість пересилки і комісію за кошти — «у нас такі правила».
  Значить, Нова пошта стала на бік шахраїв і просто заробляє кошти пересилкою несправних товарів.
  Це був (надіюся) останній раз моєї співпраці з цією конторою
  До речі, начальник відділення був відсутній, хоча ще тривав робочий час. До неї телефонували, але вона сказала що не прийде.
  У книзі скарг відповідний запис зробив.

  Прошу репосту 🙂

 • Виталий:

  Здоавствуйте!
  Дозвониться в склад №1 в г.Стрый Львовской области в период с 13-00 до 13-45 просто нереально — либо занято, либо никто не берет трубку! Интересная получается ситуация — начальство в верхах ратует о высоких результатах, а в низах — ….
  Если у людей обеденный перерыв — нет вопросов, но известите присутствующих и жаждущих воспользоваться вашими услугами…
  А что по складу №2 — это вообще непонятно, хотя бы мобильный оставили, что ли. Номер телефона указан общий, пока чего-то дождешься, все деньги с мобильного скачает.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.