Государственное предприятие связи «Укрпочта»

Государственное предприятие связи «Укрпочты» предоставляет около 50-ти видов услуг. Отделения Укрпочты присутствуют в каждом населенном пункте Украины. Стоимость доставки — от 1,50грн.

Полезные ссылки:
Официальный сайт.
Курьерская доставка Укрпочтой.
Калькулятор услуг.
Отслеживание посылок.
Общественная приемная.

комментария 230 »

 
 • Вадим:

  UC154142248YP. Воры и ублюдки.Не отслеживаемые посылки тырят все подряд.

 • Марина:

  Де моя посилка? UM637412125US посилка з США прибула в Бориспіль 7 січня 2019 року. Вона не зареєстрована в системі Укрпошти, тому інформації про неї нема.
  До Вашого відому, не зважаючи на те, що були новорічні свята, 31 грудня 2018 року посилка була відправлена із США, 6 січня 2018 року посилка була транзитом в Мюнхені. Виходить, що новорічний ажиотаж стосовно посилок був у кожній країні, проте , всі працювали по графіку, без затримок, і тільки в нашій краЇні стався армагедон під назвою «новорічні св’ята » та «забастовка вантажників». Уявіть собі посилка через океан йшла 7 днів, а посилка з Борисполя в КиЇв йде 20 днів і це ще не кінець.

  Як Вам не соромно? Ви ж називаєте себе «головна пошта країни», а процюєте як «головна біль країни».

  Я попереджую Вас про те, що якщо посилка не буде знайдена в найближчий час, я буду звертатися в прокуратуру міста Києва, а також в СМІ, і про цей випадок дізнається вся країна і далеко за ЇЇ межі. Я не збираюся терпіти Ваші «таку собі не якісну роботу», за всі свої дії Вам прийдеться відповідати в судовій залі.

  І це не перший випадок крадіжки. В листопаді 2018 року я не отримала свою посилку RY383074761CN з Китаю. Інформація про неї є на Вашому сайті
  https://a.ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku_UA.html?barcode=RY38374761CN

  Мою посилку повезли в Чернігів та віддали посторонній людині. Як Ви можете це пояснити? Хто буде відшкодовувати ці збитки?

  Знайдіть мою посилку.

 • Александра:

  В отделения связи Люботин 1, отсутствуют марки и конверты с марками,что бы послать праздничную открытку, люди вынуждены ехать в город.Убедительная просьба направить в отделения марки!!!

 • Сергей:

  Заказанная мной посылка из Китая согласно накладной RG944478947BE доставлено не в Запорожье а в Кременчуг.
  На мои неоднократные обращения на горячую линию Укрпочты по телефону 0800-300-545, № обращения 2297281 от 07.11.2018 и на электронную почту ukrposhta@ukrposhta.ua — никаких результатов. Посылка уже больше недели лежит на почте 39610 в Кременчуге.
  Я рекомендую все продавцам и их клиентам не производить доставку посылок по территории Украины предприятием Укрпочта.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.