Шепетовка — Новая почта

Хмельницкая обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-18.00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Вали Котика, 33
№3 ул. Героев Небесной Сотни, 74 ( до 30 кг)
Почтомат «ПриватБанк» №1002: ул. Героев Небесной Сотни, 37/2
Почтомат «ПриватБанк» №1003: ул. Судилковская, 1

комментария 6 »

 
 • РУСЛАН:

  Отримав дверцята духового шкафа повністю побите скло при цьому деформовані металеві двері під час транспортування.Дверцята були запаконі з обох сторін пінопластом і обмотані стрейч плівкою в картонній коробці і також обмотані стрейч плівкою.При розпакуванні разом з працівником НП і огляді товару скло було побите і погнуті двері.ДВЕРІ ВІДПРАВЛЯВ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПІСЛЯ РЕМОНТУ БУЛИ ЦІЛИМИ.Після оформлення паперів про пошкодження товару і прочекавши декілька днів мені зателефонували з приват.номера сказали що з юридичного відділу і відмовили про виплату будь якої виплати.Мотивуя що вони не винні і страховка не буде виплачена ніяка.ЦЕ НЕ МИ….Працівки НП також сказали що це при транспортуванні пошкодження.АЛЕ ПРАЦІВНИКАМ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ ВИДНІШЕ З КАБІНЕТУ І ЗОВСІМ НЕ ЦІКАВИТЬ НІЧИЯ ДУМКА.ВІДМОВА ВИПЛАТИ ЦЕ ПЕРШЕ ПРАВИЛО НОВОЇ ПОЧТИ.Дзвінки на гарячу лінію це марна ТРАТА ЧАСУ нічого не знають відповіді про звязок з ЮРИСТАМИ НП НЕ МОЖЛИВО ВСЕ ЗАСЕКРЕЧЕНО.Відповідь якщо потрібно вони з вами звяжуться і все допобачення.Хто залишається з проблемою -правильно клієнт.Виникає питання хто несе відповідальність за товар? Я втратив гроші .ХТО КОМПЕНСУЄ МЕНІ?

  ДОБАВЛЮ НОМЕР НАКЛАДНОЇ 20400076798651
  ТЕЛ.0673731883

 • Наталія:

  Відправляла важливі документи у середу05,10 і на чекові було написано що будуть доставленні у п ятницю і працівник нової почти сказав також що будуть доставленні у п ятницю.Так як я вибрала вашу послугу нової почти з дверей в двері я надіялась і була впевнена що вони будуть доставленні вчасно.Але це нажаль не було зроблено.Документи були доставленні у понеділок ввечері.Навіщо переплачувати як є маса інших методів доставок.Із за цього що документи не були доставленні вчасно у мене були неприємності.Дуже не задоволена сервісом або щось міняйте або втратите багато клієнтів.

 • Лариса:

  Большое спасибо работникам Новой Почты (отделение №2, просп.Мира,5). Неоднократно пользовались услугами и будем продолжать пользоваться. Очень приятные молодые люди: доброжелательные, компетентные, всегда идут на встречу клиенту. В особенности понравился молодой человек, блондин такой. Он — украшение этой фирмы, можно сказать, — их визитная карточка. Он знающий, уважает людей, высокий профессионал.Есть там и умные девушки. Одним словом, — так держать!Я думаю, что я высказала мнение многих клиентов (жителей Шепетовского района), поскольку общаюсь с теми, кто пользуется услугами: получает и отправляет посылки. Советую всем именно это отделение.
  С уважением
  учитель Шепетовского района

 • Виктор:

  Недоволен часто отделением по Вали Котика, из-за очередей в основном и некоторых операторов которые сами тормозят процесс.

 • Дмитрий:

  У вас есть моб. телю.? Или дайте ответ тут, есть возможность доставки Курьерской службой в деревню не далеко от Шепетовки? д. Плесна

 • Леонид:

  Пользуюсь услугами отделения по ул. Вали Котика, ни разу не подводили.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.