Самбор – Новая почта

Львовская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-18.00, сб. 09.00-15.00

№1 ул.Клиновка, 2а/1
№2 пл. Рынок, 30/10 (до 30кг)
Почтомат “ПриватБанк” №1001: ул. Мазепы, 2, кв. 1

33 Comments »

 
 • Анжела says:

  Не змінили статус посилки, довго чекала переказу грошей, дзвонила не могла дозвонитись, перевіряйте на місці чи все оформили, чи змінили статус посилки. Працюють не оперативно і не відповідально.

 • Оксана says:

  Читаю коментарі і дивуюсь.Я вже декілька років користуюсь послугами Нової пошти в Самборі.Притензій ніяких.Дуже привітні дівчата. А хлопці важкий товар за проханням до машини несли і не раз.(відділення 1).На даний час більше ходжу у відділення 2, дівчатка чудові і хлопці також. Може причина в самих клієнтах?????

 • Іра says:

  в мене немає слів…люди схаменіться! перечитала всі ваші притензії і недовольства. я в шоці! щоб за якусь нещасну посилку ви говорили щоб людина ці гроші які покрала на ліки витратила, це я незнаю якою людиною потрібно бути щоб таке сказати…а ви шановна Маргарито неподумали що це могла бути ваша помилка в цих самих 200грн? можливо подумали, але ви цього невизнаєте!
  ви собі навіть уявити неможете які сильні повинні бути оператори на НП. ви прийдете забрати або відправити цей вантаж наговорите свої недовольства і навіть на секунду незадумаєтесь що можливо хтось буквально 5хв тому так само це говорив, а ви можете зрозуміти що оператори непишуть ці правила вони просто їх виконують, це неозначає що їм це подобається! всім хто працює в цій компанії наберіться просто терпіння, бережіть свої нерви і здоровя!
  клієнти НП просто поважайте тих людей чиїми послугами ви користуєтесь!

 • Світлана says:

  Що це таке зарас твориться на тій НОВІЙ ПОШТІ що на Шевченка????? Катастрофа ПОВНА!!! Привітні тільки дівчатка оператори, решта працівників це просто ЖАХ! Повно нових працівників а толку ніякого! Вантаж шукали 10 хвилин при чому винесли тільки одне місце посилки (насправді було 3 місця! 3 пакетики з косметикою)
  сказали що решта буде пізнішше. Я спитала чи можна забрати одне а два інші потім забере чоловік, я за все вже заплатила, відповіли що не можна, мушу бути тільки Я особисто!
  цитую:
  -посилку маєте забирати Ви, при чому тут ваш чоловік????

  Звернула увагу що чим більше нових працівників тим менше толку! Ранішше було двоє чи троє хлопців і справлялись, навіть могли надати якусь інформацію!

  ШАНОВНЕ КЕРІВНИЦСТВО САМБІРСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ! ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА КОМПЕТЕНЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ! РОБІТЬ ТРЕНІНГИ АБО ЗАСТАВТЕ ВИВЧИТИ ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ! НАДІЮСЬ ВОНИ Є! ТАКОЖ ЗРОБЛЮ НАГОЛОС НА АЛКОГОЛЬ! ВІД ХЛОПЦІВ ЧІТКО ЧУТИ СПИРТНИМ! ТАК НЕ ГАРНО! ПРИЙМІТЬ МІРИ!

 • Андрій says:

  Дякую Вам пані Ірина. Будем прагнути до найкращого!)

 • Ірина says:

  Нещодавно відкрилось відділення №2 (на площі Ринок), приємна та злагоджена атмосфера, затишно,ТЕПЛО, як на мене вибрані найвідповідальні працівники, вічливі та доброзичливі.Щоб навчити персонал бути відповідальним сам керівник має бути чесним і простим, надіюсь пан Андрій, як керівник відділення саме таким є. Ну погодьтесь, завжди приємно зайти де тебе зустрічаюсь з усмішкою, особливо є там така дівчинка блондинка (здається Наталія її звати), завжди гарним словом зустріне, пожартує, ну дійсно Молодці! З найкращими побажаннями Вам Ірина М.

 • тарас says:

  Дівчата що сидять в кабінках менш-більш , а той мужик що сидить в першій кабінці ну просто хамло! Я майже кожного дня то відправляю, то получаю тому знаю їх усіх. Ті що видають товар також тормозять, пару раз коли мені несли товар падав їм з рук. Добре що це були не скляні речі. Я собі уявляю як вони загружають і розвантажують!? Якщо б відкрили другу нову пошту, я б до них ніколи не ходив!

 • Оля says:

  Додзвонитись нереально,з першого погляду молодці, молоді енергійні. Але чоловік відправляв електронну зажигалку покупцю в робочому стані без ушкоджень, коли той відписує що він безсовісний, продавець відправив спаяну і в неребочому стані. Можливо і його вина була що не запакував в 10 пачок. Хлопці безсовісні просто підставляють людей.

 • оксана says:

  дуже ввічливий і вдало підібраний персонал! я кількома відділеннями користувалась нової пошти,але самбірське приємно виділяється. їм би до якогось свята премію виписали)
  додзвонитись справді дуууже важко,але реально! в мене получалось!

 • Марія says:

  Я отримувала ноут і тел через Нову Пошту, відправляли почилку і в Краматорськ все нормально прийшло без всяких пошкодженьі без всяких проблем. Працівники привітні, допомагають при перевірці товару… те що не можливо додзвонитись це такий собі мінус, але нічого страшного можна подзвонити на гарячу лінію і все дізнатись там.=))))

 • Євген says:

  “Новий телефон” 290-19-11 теж не працює -відповідає,що абонента відключено! Повний ігнор клієнтів по телефону.

 • маргарита says:

  часто замовляю товари по інтернету, але такого обслуговування ще ніде не бачила…спочатку сказали, що треба заплатити на 50 грн більше нібито за відправлення грошей назад…коли ж я забирала товар, проце ніхто не згадував більше. запативши, товар мені видала молода дівчина і сказала “почекайте я ще раз перерахую гроші” а потім заявила що бракує 200 грн..
  от скажіть навіщо видавати товар, а тоді ще раз перераховувати гроші…
  і хотіла б сказати якщо наймаєте персонал, то переконайтесь, що вони вміють добре рахувати. не думайте, що вам це все так минеться…хай всі вкрадені гроші в людей йдуть вам на ліки
  Я НІКОМУ НЕ ПОРЕКОМЕНДУВАЛА Б ЗАБИРАТИ ТОВАР В САМБОРІ…

 • Сергій says:

  Дуже тяжко дозвонитись!

 • Михайло says:

  Працівники ввічливі, працюють в нормальному режимі, притензій немає, подвіря щоправда в жахливому стані…

 • Наталя says:

  Працівники – ввічливі і працюють добросовісно. Жодних претензій до них і взагалі до компанії не виникає. А от місце і справді жахливе.

 • Андрій says:

  Отримав посилку із Самбора, зі слідами пошкодження її гострим предметом ззовні, вміст посилки теж частково пошкоджений, на якомусь із етапів транспортування працівники виявилися не добросовісні, не хочеться вірити, що це навмисне. шкода, що вже нікому нічого не доведеш…

 • юра says:

  нормально пацани працюють!!!
  користуюся поштою вже давно. проблем не було. часто замовляю дорогi речi(вище 2000грн) все в порядку. незадовiльняэ тiльки територiя, болото страшне. Не зважаючи на це, працiвникам РЕСПЕКТ!

 • богдан says:

  хлопці молодці.працюють нормально,нічого не поламаноі не вскрито. получив в той день коли прийшло смс дякую.

 • Андрій says:

  Нормально пацани работають я додзвонився з першого разу пацани вам респект

 • Іра says:

  Це просто жах! Незнаю яким чином вони перевозять посилки! Таке враження, що ними кидають куди попало, упаковка порвана….
  Скільки користувалась – лише у Самборі такий безлад.

 • роман says:

  шановні клієнти номер телефону на самбірській філії ТОВ “НОВА ПОШТА” помінявся ще в лютому минулого року!!!!!звичайно шкода що немає мобільного але номер звучить приблизно ТАК- 0322901911 !!!!!!!!! не потрібно телефонувати по старій памяті на мобільний,оскільки по цьому номеру не надається інформація про вантаж!!!

 • wtf says:

  лажа повна. треба всіх працівників звільнити і набрати нових можливо щось поміняється.

 • сергій says:

  не дозвонишся

 • сергій says:

  не можливо дозвонитись

 • Володимир says:

  Прийшов за посилкою у Самбірське відділення “Нова пошта”, а мені, без будь-яких пояснень говорять,що моєї посилки немає, бо вона загубилась, але за день до мого приходу прийшла СМС з Нової пошти, що моя посилка прибула. Відношення до клієнтів у Самбірському відділенні ганебне і безвідповідальне.Керівництву слід зробити певні висновки. Раніше отримував посилку, то вся упаковка була розірвана – хтось щось шукав.

 • Тарас says:

  Щоб уточнити інформацію про терміни отримання посилки на наданий номер телефону ніхто не відповідає.

 • Меркурій says:

  Стосовно доставок, то ще менш-більш. Але ціни стали лупити такі, що дорожче в 2 рази ніж ІНТАЙМ і АВТОЛЮКС! Доречі, АВТОЛЮКС тепер відкрився зовсім по сусідству (Самбір, вул. Шевченка 52/8). А телефон на Новій, по ходу просто лєвий… Вони спеціально не публікують актуального номера, щоб не вислуховувати від клієнтів скарги.

 • Віктор says:

  Ніколи не беруть трубку!!!! Керівництву пора звернути увагу!!! Я часто користуюся, ніразу ще не дозвонився!!!! Міша там керує, от він і навчив їх ігнорувати клієнта.

 • Євген says:

  Дійсно,додзвонитись неможливо-не беруть трубку.Телефон шо є,шо нема.

 • Дмитрий says:

  Ребята из почты,сообщение специально для вас,передал посылку из Одессы еше восьмого числа,посылка идет в Самбор до сих пор.Вы поломали мне кучу планов и испортили одно очень важное дело,просто так я ето не оставлю,если сегодня посылки не будет по указаному мною адрессу,я иду к вам,я приехал вчера,12го,точьнее мне пришлось приехать так как посылки еше нет,короче я сегодня жду,а потом иду к вам,заберать и посылку и оплаченые мною деньги за доставку.

 • Олександр says:

  не можливо дозвонитись

 • сергій says:

  ніколи не піднімають трубку

 • роман says:

  часто користуюся послугами…..пацани молодці!!!!НОВА ПОШТА СУППЕР!!!!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.