Ровно — Новая почта

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 08.00-20.00, сб. 09.00-15.00

№1 ул. Князя Владимира, 109а
№2 ул. Чорновола, 14/16 (до 30 кг)
№3 ул. Дубенская БОС, 1 (возле кафе «Звёздочка»)
№4 ул. Степана Бандери, 59 (до 30 кг)
№5 просп. Мира, 12 (до 30 кг)
№6 ул. Киевская, 44 (возле кафе Мономах) (до 30 кг)
№7 ул. Королёва, 15 а (возле авторынка) (до 30 кг)
№8 ул. Киевская, 21 (до 30 кг)
№9 ул. Евгения Коновальца, 14 (р-н Северный) (до 30 кг)
№10 ул.Соборная, 65(до 30 кг)
№11 ул. Фабричная, 1 (до 30 кг)
№12 ул. Богоявленская, 4 (до 30 кг)
№13 ул. Шевченко, 18
№15 ул. Дубенская, 46
№16 Мини-отделение, ул. Гагарина, 26 (маг.»NOVUS»)(до 30 кг)
№17 Мини-отдеелние: ул. Курчатова, 9 (маг.»FOZZY») (до 15 кг)
№18 ул. Курчатова, 18а
№32 ул. Романа Шухевича, 10
№33 Мини-отделение, ул. Карнаухова, 31(тер. Городской поликлиники)(до 30 кг)
№34 ул. Соборная, 56
№35 Мини-отделение: ул. Короленко, 1 (ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»)(до 30 кг)
№36 ул. Академика Грушевского, 37а (до 30 кг)
№37 ул. Соборная, 275 (до 30 кг)
№38 Мини-отделение, ул. Макарова, 60 (ТЦ «Млинівський) (до 30 кг),
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Соборная, 197
Почтомат «ПриватБанк» №1002: ул. Грушевского, 42а
Почтомат «ПриватБанк» №1003: ул. Соборная, 15
Почтомат «ПриватБанк» №1004: ул. Гагарина, 67
Почтомат «ПриватБанк» №1005: просп. Мира, 8
Почтомат «ПриватБанк» №1006: ул. Виденская, 8
Почтомат «ПриватБанк» №1008: ул. Шевченка, 18, кв. 8
Почтомат «ПриватБанк» №1009: ул. Д.Галицкого, 2
Почтомат «ПриватБанк» №1010: ул. Юбилейная, дом.13
Почтомат «ПриватБанк» №1011: ул. Гагарина, 39
Почтомат «ПриватБанк» №1012: ул. Черновола, 19
Почтомат «ПриватБанк» №1013: ул. Романа Шухевича, 10
Почтомат «ПриватБанк» №1014: ул. Соборная, 108
Почтомат «ПриватБанк» №1015: ул. Словацкого, 4/6
Почтомат «ПриватБанк» №1016: ул. Степана Бандеры, 47
Почтомат «ПриватБанк» №1017: ул. Киевская, 21
Почтомат «ПриватБанк» №1018: ул. Петлюры, 11 (А-Банк)
Почтомат «ПриватБанк» №1019: ул. Соборная, 65 (А-Банк)
Почтомат «ПриватБанк» №1021: ул. Вячеслава Черновола, 27 (А-Банк)
Почтомат «ПриватБанк» №1022: ул. Соборная, 94

комментария 47 »

 
 • Роман:

  Моя посилка іде до мене уже три дня притому обіцяний термін доставки був вказаний 1день !!!!
  Вона вже встигла побувати в Умані та і в інших сусідніх містах що поблизу рівного
  Такими темпами вона мені буде не потрібна

 • Людмила:

  На днях отримала посилку. Коробка була пом’ята, кути розірвані, враження, що падала і не один раз.
  Будь ласка, керівництво , зверніть увагу на роботу своїх працівників. Хотілося б фото додати. Це жах, у якому вигляді я отримав посилку.

  • Тетяна:

   Це непорозуміння а не компанія. Мало того що розбили вміст посилки, і після написаної відповідної заяви, вони її перенаправили на інше відділенняв тому ж місті, щоб ми отримали посилку вже там,перед тим розпакували, викинули розбите, просушили і замотали назад?отримуйте і оплачуйте ?‍♀️жах, некомпетентність, і безвідповідальність зашкалюють. Якщо точніше це м. Рівне. Відділення 3.

 • Людмила Григорьевна:

  Второй раз меня выбесил курьер новой почты. Я оплачиваю всегда посылки с доставкой. За доставку плочу 5 евро, а он узнав что это 5 этаж, начинает ныть, что до квартиры не больше 20 кг, а у меня 19))) получатель мама, ей 79 лет, 19 кг она не поднимет. Взобрался на 5 этаж и говорит, что доставка до двери 150 грн, или можно прямо ему в руки 50 грн. Гавно ваши работники

 • Галина:

  …До сьогоднішнього випадку нарікань не було : доставка швидка, все нормально…але здорожчали тарифи…і прикро, що молодиків на видачі не вчать поваги до клієнта…Діалог:»Назвіть 4 останніх цифри декларації» (я не взяла окуляри і просто відкрила повідомлення, не важко ж самому глянути)…у відповідь:Що ви всі мені тичите, навчити вас, як сказати?»…шок у мене, відповіла, як змогла:»Юначе, я просто без окулярів»…отаке…від.9, Коновальця, 14…чого , як оси, ми ж даємо вам заробити…

 • Володимир:

  СКАРГА
  17.12.18р. 08:05 ранку представник «НоваПошта»Семенюк Роман Михайлович
  приймав у мене на відправку смартфон Samsung Galaxy S9 «репліка» новий.
  Далі самостійно вскрив коробку,вийняв смартфон та почав на ньому шукати імеі номер,каже що без цього не прийме відправку.Мені прийшлось вмикнути смартфон щоб продиктувати імеі номер.Далі смартфон я вимкнув та віддав Семенюку. Тоді Семенюк порився ще в коробці,поклав туда смартфон, оформив накладну №59000386477803 де вказав що товар «Б\У».Далі не запакувавши товар в бандероль- прийняв його.На моє питання що до обшуку- Сказав:»такі зараз правила прийому».Я поспішав та пішов. Через сутки двоє отримувач бандеролі отримав вже не працюючий смартфон,з рзрядженою батареєю.
  Питаня:чому такі прцівники- негідники роблять ЗЛО та дескридитують репутацію «Нова Пошта»???

 • Леонид:

  г.Ровно отделение №2 , не советую пользоваться именно услугами этого отделения , так как не хотят без обьяснения причин принимать упакованный (соответсвенно) товар, и заметьте этот товар мы у них же получали на отделении , вели себя очень некрасиво мол не нравится валите отсюда , причина якобы не качественная упаковка. Даже не пытаются идти на встречу клиенту.

 • Катя:

  Ребята из отделения №11 очень внимательны, несмотря на объёмы работы. Всегда готовы облегчить и ускорить процесс сотрудничества. Спасибо Вам большое!

 • рома:

  30/11/2016 Невозможно дозвониться. Зачем писать номера телефонов? А на мобилку для персонала не заработали ? Отследить посылку невозможно.

 • Тетяна:

  Сьогодні 21.11.2016 року забирала посилку.Служба «Нової пошти» завжди працює досконало,але прикрий випадок — один -перекреслює все те добре,що роками створюють власники цього бізнесу.Відділення № 8,по вул.Київській ,21 , що знаходиться в м.Рівне,сьогодні шокували своєю недбалістю до клієнта.Як повідомили працівники -«У нас обід,ми маємо право».Я не проти,я теж обідаю на роботі,але коли стоять клієнти(а саме завдяки їм ми тримаємось на плаву),то мої менеджери,кидають усе і біжать до клієнта,а тут навпаки,зібрали у маленькому відділенні людей,і залишили на робочому місці тільки одну дівчину.При цьому ,коли клієнти почали запитувати де інші менеджери,зухвальству працівників не було меж.Їхній керуючий відділенням9 сказали прізвище Крупко),навіть не вишла до людей і не вибачилась за поведінку своїх працівників.Дякуючи таким «колегам» Нова пошта скоро змінить свій імідж на негативний!!!!!!!!!!

 • Ірина:

  Теж не задоволена послугами тому що за легкі дитячі черевики сказали що треба заплатити 52 грн, і коли я 50 дала однією купюрою а дві гривні копійками бо попросили без здачі,то мені сказали що копійками не візьмуть.Я оторопіла від нахабства,вирішила з ними не мати діла.

 • Валентина:

  Я як і більшість Ваших клієнтів незадоволена роботою НП.Тарифи здирницькі,дотелефонуватись неможливо.Загальний ном.який протягом 1,5год.ніхто не відповів,щоб отримати будь-яку інформацію.Незрозуміло,як на відділенні немає тел.щоб туди зателефонувати.Інші перевізники реально краще працюють,але не всі інт.магазини з ними співпрацюють..Тому мабуть прийдеться відмовлятись від товару,якщо немає ін.можливості окрім НП.Згідна,що єдиний плюс-кількість відділень.Якість при цьому залишає бажати кращого.

 • Леся:

  Крик душі!!!!Шановне керівництво 1 відділення м. Рівне ви взагалі обнагліли мало того що самі зробили переадрисацію то ще хочите здерти з мене 15грн через вашу тупість….

 • Женя:

  Користуюсь послугами нової пошти вже давно, але такого ще не було. На відділення #3 було відправлено подарунок дитині, яке мало прийти 04.01.2016. Не отримавши,ніякого повідомлення, пішла сама на відділення і виявила,що воно закрите, а вантаж знаходиться у відділенні #15. Коли туди дібравшись,спитала чому мене не повідомили про прихід вантажу смс, на що була відповідь керівника відділення #15 Павла,що це є додатковою послугою. Посилку знайшли і віддали, але вибачитись, ніхто і не думав, враховуючи, затрачений мною час на пошуки відділення(я була з двома малими дітками, менший заснув прямо на пошті в стільці), а старша дитина отримала подарунок рівно на тиждень пізніше. Якщо взялися надавати послуги, то виконуйте їх сумлінно. Тепер навіть не знаю чи користуватись вашими послугами, бо у вас нема надійності

 • Людмила:

  Пытались отправить мольберт,предварительно его упаковав в картон и обмотали пищевой пленкой.Цена за отправку новой почтой 100грн.и обязательная упаковка от новой почты 80 грн.итого сумма отправки 180грн!!! В этот же день отправили наш груз другим перевозчиком за 47 грн!!!!!!!!! Если есть возможность- пользуйтесь услугами других перевозчиков,если новая почта ставит свои интересы выше возможностей клиентов!!!

 • Станислав:

  Дорогие сотрудники Новой Пошты!!Прошу обратить внимание на то, что уже на протяжении где-то двух — четырёх месяцев , доставка товара отвратительная… Отсылаем блоки питания по Украине, звонят клиенты, то корпус побитый, то дисплеи отлители…и хотя клеем клейки что крупкое, и просим аккуратно пожалуйста грузите…все равно.а еще есть сведенья о том, что грузчики просто выгружают товар бросая их на пол не смотря на то , что там внутри.сначала не верили в это , но потом сами это видели на отделении 8 и 10.и сегодня опять.забирали трансформатор, показали фотографии,в каком состоянии он приехал, мы били в шоке…Мы просто возмущены качеством погрузки…Разберитесь с этим пожуласта

 • Галина:

  В інтернет-магазині зробила замовлення, доставка за рахунок магазину.Доставка з Одеси до Рівного. Посилку отримала, але заплатив відправник і заплатила я. Не можемо забрати гроші. Відправникам на Новій Пошті кажуть, що маю забрати я, а мені кажуть, що має відправник розібратися у своєму відділенні. Просила працівника компанії зв’язатися з відділенням в Одесі, де відправляли вантаж, щоб з’ясувати помилку, так на мене дивилися ніби я прошу зв’язатися з президентом. І це при сучасних технологіях, і сучасному звязку. Що це за доставка нового покоління? Чому немає зв’язку в одній організації?

 • Маша:

  Работники очень стараются сорвать по максимуму за отправку посылки. Отправить коробку с обувью вышло раз в 6 дороже чем Укрпочтой. Хотя раньше тарифы были вполне сносными.Сервис так себе, поскольку попадаются не совсем смышленые и слегка наглые мужчины (!), иногда доставляющие неприятные моменты при контакте с ними. Всем советую иметь дело с другими перевозчиками, потому как единственный плюс НП — количество отделений(

 • вова:

  скажіть будласка яке віділяня знаходиця в ровно біля чайкі???

 • Олег:

  Прекрасное обслуживание в 8 отделении. Спасибо.

 • Олександр:

  Мне очень нравится сервис на отделение 2, очень качественно обслуживают!!!

 • Мариам:

  Здраствуйте пользуюсь отделением 7,персонал отличный,с каким вопросом не обратилась б всегда помогут!Мальчики посилку винесут!Большая благодарность им за отличную работу и сервис

 • Инна:

  Хорошая служба.Особенно отделение № 11. Отличные ребята, знаю толк в своей работе, очень тесно с ними сотрудничаем. Молодцы так держать!
  С уважение ТзОВ Гарден Клаб.

  • Anna:

   Жахливе відділення, жахливе ставлення!!! Ніякої поваги до клієнта! Щоб не думали, що я конкурент номер моєї картки програми лояльності — 51016553! І повне обдиралово грошей, фактична вага 10, а вони об»ємну 35 рахують!!!Користуйтеся іншими перевізниками!

 • Мирослава:

  Шановне керівництво Нової пошти! Звертається до Вас постійна клієнтка. Мирослава мене звати. Вітаю Вас з Новим роком, з Різдвом Христовим. Хай будуть здоровими усі, кого любите.
  Є в мене одне питаннячко зовсім маленьке, яке не дає мені спокою у ці передсвяткові дні. А саме: графік роботи(я про 5, на проспекті Миру 13.) Мало того, що таким славним працівникам доводиться трудитись у зачарованому приміщенні будинку під числом 13, то ще й вихідний мають лише один, при тому, що вся Україна святкуватиме з 1 по 8 січня. Прошу Вас уклінно, побережіть таких славних і креативних своїх підлеглих. Адже хто про них потурбується, як не ви?
  P.S. Тим більше, думаю, що і потреби не виникне відчиняти Пошту, бо ніхто нікому нічого не слатиме — усі сидітимуть за святковими столами.
  З повагою і надією на позитивне вирішення проблеми Мирослава Горобець

  • Андрій:

   Вони там дуже неуважні і клієнти за них розплачуються… товар забирають а гроші не повертають … тому їм зробили роботу без вихідних.. гіршого відділення немає в Рівному!!!!! Обирайте інше відділення

 • Світлана:

  доброго дня! скільки коштує посилка Львів — Рівне

 • Вадим:

  А что если при отправке в адресе перепутали город, и заказана доставка до дома, то курьер отдаст посылку другому человеку который проживает за тем адресом но не является получателем или как???

 • ИРИНА:

  ЗДР.,МНЕ СЕГ.СООБЩИЛИ,ЧТО ОТД.№5 ЗАКРЫЛИ.ЭТО ТАК?

 • Рома:

  І сидять за компютерами не образові люди «чайнікі»(((

 • Рома:

  Мені відправляли посилку на віділенні №10 Рівне на Вінницю, вона мені чомусь ішла 4 дні, а всі попередні відправки приходили за добу! Чому вона так довго йшла? І бувають що коробки не рівні а помняти, ви що їх кидаете?

 • Саша:

  По какому адресу находится главное отделение новой почты в Ровном куда приходят посылки в первую очередь и чи можно от туда забрать посылку бо нужно очень срочно…

 • Людмила:

  Давно пользуюсь услугами Новой Почты, вполне удовлетворительно. Доставка быстрая, хотя бывают и недоразумения( в виде отсрочки доставки ), но человеческий фактор не отменить же. В основном пользуюсь 6 отделением, девочки очень приветливые, работают отлично , спасибо !

 • борис:

  пока не подводила

 • Бодя:

  Роботою Новоъ почти задоволений!!!
  особливо Відділення номер 5, обслуговування на найвищому рівні!!!
  Дякую

 • Вит:

  Вы посмотрите на их тарифы. сравните их с тарифами других фирм. Или попытайтесь с районного центра или села отравить посылку или письмо. Посмотрите сколько дней оно будет к вам идти.

 • Кристина:

  Какое ближайшее отделение склада Новой почты для ул. Древлянская?

 • аля:

  Миша, это восьмое отделение.
  См на карте: http://www.hmarka.com.ua/ru/cities/51614

 • мишання:

  скажыте адрес новой пошты на 12той школе возле вопака политона ? .

 • Аннушка:

  Хотелось бы узнать номер и адрес новой почты что находится возле Политона на 12школе г.Ровно

 • оля:

  У вас крадуть .криса на крисі

 • Настя:

  Хотелось бы также узнать «судьбу» 2 флаконов духов и 2 подарочных наборов которых сегодня я не нашла в своей передаче…

 • Наталия:

  31 марта на Николаев была с вашей почтой из Ровно передана передача на имя Биличенко Наталии Ермолаевны. Телефон 097 711 8327. Доставка из Николаева на Очаков по вторникам. Сегодня уже 12 апреля (второй вторник после отправки). Куда мне обращаться, чтобы выяснить «судьбу» посылки. Наталия Биличенко

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.