Ровно — Мист Экспресс

тел. 067 432 77 07; 050 432 77 07
пн-пт.08:00 – 19:00; сб.08:00 – 15:00

АПТ №1434 ул. Киевская, 21(отделение ПриватБанка)
АПТ №2492 ул. Петлюры, 11 (отделение ПриватБанка)
АПТ №2493 ул. Соборная, 94 (отделение ПриватБанка)
АПТ №2494 ул. Чорновола Вячеслава, 18
АПТ №2133 ул. Соборная, 65 (отделение ПриватБанка)
АПТ №2135 ул. Чорновола Вячеслава, 27 (отделение ПриватБанка)
ОВ №18 ул. Боярка, 28
АПТ №1187 ул. Словацкого, 4/6 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1188 ул. Соборная, 197 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1209 ул. Бандери Степана, 47 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1210 ул. Грушевского, 42а (отделение ПриватБанка)
АПТ №1211 ул. Соборная, 15 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1212 ул. Гагарина, 67 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1213 просп. Мира, 8 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1214 ул. Видинская, 8 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1215 ул. Соборная, 67 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1216 ул. Шевченка, 18/8 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1217 ул. Галицкого, 2 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1218 ул. Юбилейная, 13 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1219 ул. Гагарина, 39 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1220 ул. Чорновола Вячеслава, 17 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1221 ул. Шухевича, 10 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1222 ул. Соборная, 108 (отделение ПриватБанка)
МППВ №962 ул. Макарова, 60
МППВ №2604 ул. Петлюры, 7
МППВ №3147 ул. Коновальца, 1 Б
МППВ №3189 ул. Макарова, 60
МППВ №3311 ул. Соборная, 10
МППВ №2763 ул. Макарова, 17
ППВ №3281 ул. Грушевского, 2а

комментария 21 »

 
 • Світлана:

  Доброго дня ,виражаю своє незадоволення та жахливу роботу співробітників у місті Рівне !повідомлення про отримання посилки, я отримала ще в суботу 13.03 !!! на разі 17.03 щодня приходить смс з номером курєра … якому посилка не видається!!!!Щодня телефоную на гарячу лінію ,які надають інформацію: — чекайте ваша скарга опрацьовується !перенесемо посилку на завтра!!!!! З Рівненського відділення ніхто зі мною так і не зв’язався, про що я просила не одноразово, для вияснення ситуації , чи моя посилка взагалі є у відділенні!!!! Людина створила бізнес вклалася, налагодила … платить….з/п ..а завдяки таким співробітникам збанкрутіє … закриється… тому що звязуватися з міст експресс—ПРОБЛЕМИ СОБІ СТВОРЮВАТИ!!!! ВИМАГАЮ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА НЕВЧАСНУ ДОСТАВКУ ТОВАРУ!!!!

 • Анатолій:

  Відправлення №M2407193456 лежить в відділенні на доставку в Клевань вже 12 днів , це ж цілих 20км треба везти. Люди схаменіться , так через вас ніхто нічого відправляти не буде. Дату доставки змінюють , отримувача не повідомляють.

 • Рита:

  Маю скаргу на роботу кур’єрської доставки у м. Рівне.
  Відправлення 712-9672056 ще 27 лютого було видане на доставку, про що мені надійшло відповідне повідомлення. Але посилку мені не доставили і ніхто зі мною не звязався. Телефон, вказаний у повідомленні не доступний. Кілька разів змінювався кур’єр, про що приходили повідомлення після обіду, а то й надвечір. Сьогодні вже п’ятий день, як мені не можуть посилку доставити. При цьому зі мною ніхто не зв’язувався. На гарячій лінії meest мені нічим допомогти не можуть і ніхто нічого не пояснює (єдине, що вони змогли зробити, це запланувати доставку на наступний день). Ну що ж, побачимо. А в системі відстеження відображається брехлива інформація, ніби я змінювала дату доставки. А я нічого не змінювала, весь час була вдома і мала при собі телефон.

 • Катерина:

  Пошту не цікавить терміноово не терміново гроші деруть а нічорта не роблять місяць чекаю посилку знов перенесли дату доставки.

 • Сергій:

  Це просто жесть, а не контора!!! доставка посилки з Китаю, 09.10 прийшло повідомлення що посилка знаходиться в поштаматі(хоча адресу куди її відправляти ніхто не уточняв, так на власний россуд відправили в найближчий)… АЛЕ!! прийшовши до поштамату й виконавши всі операції й відкривши скриньку вияснилось що посилки там НЕМА!!!! ваша гаряча лінія по роботі до одного місця!! бо оператор сказав про інвентеризацію й ждіть(не ясно скільки!!).. звонили кожен день і от нарешті кажуть що посилку переложили в потрібну скриньку і прийшовши та відкривши її що там є? правильно НІЧОГО!!!! вона знову пуста!! якого хріна взагалі?! якщо ваші працівники не працюють як потрібно їх потрібно звільняти, бо це не робота!! і да на сьогодні 15.10.2020 року взагалі не ясно де посилка і від вашої контори нічого не добитись!!!

 • Чбані Валентина:

  Посилка номер : CV350389238CA доставлена в Рівне . Була відкрита і викрадені речі без коментарів дуже гарно працюєте бродовжуйте в тому дусі Ворюги . Гарна у вас репутація . 11 травня 2020 .

  • Meest Express:

   Добрий день! Приносимо вибачення за завдані незручності. Зверніться, будь ласка, до нас зручним для Вас способом https://ua.meest.com/contact-center
   Обов’язково вирішимо дану ситуацію. Святослав, Meest

 • Олександр:

  Вказав відділення на Гагаріна,18, було передано кур»єру, який блукав невідомо де. Неодноразово повідомляв гарячу лінію цієї служби, кожного разу завтраками годували. Та нарешті сам поїхав на основний склад на Боярку,28 де забрав сам за суму, як доставка кур»єром…розводняк повний!!!! скористався перший і останній раз!!!
  Не рекомендую!!!

  • Meest Express:

   Добрий день!Перепрошуємо за незручності. Напишіть, будь ласка, нам номер декларації, аби ми змогли розібратися в ситуації. Заздалегідь дякуємо. Ольга, Meest Express

 • виталий:

  RO395962945EE Люди, на ваши жалобы и пожелания мист-экспресс чихал. Им,что пиши, что не пиши все равно. Все их ответы сплошное лицемерие. Моя посылка из Китая пришла во Львов за 5 дней с 30,04.19.по 04.05.19г. И 04.05 мне пришла СМС из Львова , что посылка у них- ждите дополнительное сообщение, после оооочень длительных и многократных попыток дозвониться до Мист-экспресс мне сообщили, что посылка отправлена «з пiдроздiлу вiдправника»- это было аж 18.05.19. перед этим меня попросили уточнить адрес по которому я смогу получить посылку, который я им и отправил. Проверив через интернет, я убедился, что мой адрес у них, и вот наконец-то 05.06.19, через целый месяц посылка из Львова попала в Кривой Рог, но Мист-экспресс нормально работать не может, посылка пришла на адрес который находится от моего дома в 32 км., хотя на пакете был указан тот адрес, который я сообщил и который находится от моего местожительства в 5 минутах ходьбы. Вот вам и сервиз и обслуживание, КАК МОЖНО ТАК РАБОТАТЬ? закройтесь и что бы вашего духа в Украине не было — ведь моя жалоба не первая их очень много , но реакции —НОЛЬ.

  • Meest Express:

   Добрий день! Згідно інформації в системі, посилка — доручена. Ольга, Meest-Express

  • Майя:

   Чекаю на посилки вже тиждень з дня, коли отримала смс про доставку. Компанія вфдбріхується загальними фразами,технічними причинами і т. д.
   Meest-компанія, що обманює клієнта. В їх інформації я сама ніби то переношу дати доставки!
   Негативнийдосвід маю вже не вперше. Точно таке вони практикують постійно.

   Окремо хочу оцінити роботу кур’єрів. По 10 хвилин пояснюю, як до мене доїхати. Здачі ніколи не мають, тому гривень-десять забирають собі постійно.

   Ница робота. Припиняю співпрацю із хорошими магазинами через вас.

 • Yurii:

  Доьрий вечір, не можу знайти свою посилку RT401207458DE, сповіщеня було що виїхала зі Львову, сьогодні отримав смс, що повернута на склад, їздив туди, але вони про цю посилку нічого не знають… ДЕ МОЯ ПОСИЛКА???

 • Анна Бортник:

  Добрий вечір! Мене звати Анна
  Відправляла 11 січня (проспект Миру) посилку в Galveston, TX до представництва. Скажіть будь ласка скільки вона буде ще йти? Теоретично мала б вже давно бути. Буду вдячна за інформацію.
  СV396162385UA

  • Meest Express:

   Добрий день! Посилка 22.01.2019 покинула територію України. Терміни доставки з України в США становлять: 10-14 роб.днів. По факту прибуття посилки на склад у США, Отримувачу зателефонують та повідомлять про надходження посилки. Ольга, Meest-Express

 • сергей:

  Терпение лопнуло! Решил написать отзыв!
  Отправил груз, человек 10.01.17 получил. Сегодня уже 23.01.17 но наложку мне так и не выплатили. Сумма не маленькая 19,840 грн. Звоню каждый день на горячую линию и на отделение, а мне каждый раз вешают лапшу на уши: подождите ещё 3 дня, мы внесли изменения в данные, так как была указана то не правильная фамилия, то мой номер они не правильно ввели. Только что опять звонил, так уже говорят 5 дней нужно подождать…
  А ещё 2 раза были проблемы с международными отправлениями. Один раз отправили отправление обратно в Германию, так как на посылке не было номера телефона, и курьер не соизволил подняться на 3-й этаж и вручить мне посылку (или хотя бы оставить уведомление в почтовом ящике), а взял и отправил ее обратно в Германию. Ну и соответственно, пока посылка ездила туда-сюда, то она мне уже и не особо надо была…
  А один раз мне отправляли посылку с США, так это уже совсем мафия и беззаконие! Мне позвонил человек с Мист Експресса и сказал что моя посылка подлежит расстаможке и мне нужно заплатить 70$. При вручении посылки мне никто не дал никаких квитанций и таможенных деклараций… просто на коробке было написано «взять с получателя 70 долларов». Я был молодой, и не особо хотел ссорится так как быстрее хотел получить свою посылку, поэтому просто дал деньги курьеру… (сами понимаете куда они пошли)
  Не советую никому связываться с этим перевозчиком!!

  • Meest Express:

   Добрий день! Ми завжди відкриті до діалогу, навіть, якщо він почався зі скарги, адже негативні відгуки в якомусь сенсі є навіть корисними — вони допомагають виявляти недоліки, усувати їх та вдосконалюватися. Гарного Вам настрою! Наталя, Meest Express

 • сергій:

  Мені з 10-го числа не можуть виплатити наложений платіж (сьогодні 23 число). Телефоную і на гарячу лінію і на відділення, а вони все розказують казки…!!!

 • миша:

  Частенько рвуть посилки і крадуть товар

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.