Прилуки – Мист Экспресс

Черниговская обл.

тел.(050) 432 77 07, (067) 432 77 07
пн-пт 08.00-20.00; сб 09.00-16.00

ОВ №322 ул. Вокзальная, 50
АПТ №1464 ул. Коптева Юрия, 59 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1465 ул. Киевская, 277/1 (отделение ПриватБанка)
АПТ №1466 ул. Киевская, 303 (отделение ПриватБанка)

23 Comments »

 
 • Анна says:

  Посилку мали доставити 26.08.2020. Але не доставили. Встановити номер кур’єра не можливо оператор не повідомляє , морозится. Бочу по отзивам що з Прилуцькими кур’єрами завжди проблеми. Хотіли посилку забрати самі в Прилуках але де вона встановити нереально. Завжди дають не точні відповіді тіпа чикайте вам надійде смс. Постає запитання як довго чекати?? Міст експрес не совітую.!!!!! Другий раз користуюся цим перевізником.Перший раз товар доставляли близько місяці, тричі переносили дату доставки, говорив водій то транспорт зламаний то не міг додзвонитись , всі ті самі омазки.. Потрібно звертатися в поліцію з заявою про шахрайство!!!!

  • Meest Express says:

   Добрий день! Нам щиро шкода, що у Вас залишилось негативне враження про роботу Компанії. Напишіть, будь ласка, номер декларації за якою виникла затримка з доставкою – перевіримо інформацію. Ольга, Meest

 • Наталья says:

  Добрий день відправлення не було вручене в Талалаївці повернулося в Прилуки(CU005235983PL)як можна забрати

  • Meest Express says:

   Добрий день! Згідно інформації у системі, посилку Ви отримали 20.12.2019. Ольга, Meest-Express

 • Ольга says:

  Доброго дня. Останнім часом досить часто користуюся послугами кур’єрської доставки. Сміло можу заявити, що Міст Експрес доставляє посилки оперативно (інколи навіть на 3 дні швидше за очікувану дату доставки), кур’єри завжди ввічливі та привітні. Від мене подяка 🙂
  Однозначно рекомендую!

  • Meest Express says:

   Добрий день! Дякуємо за гарний відгук та бажаємо вдалого дня! Ольга, Meest-Express

 • Олег says:

  Служба доставки в м. Прилуки користуватись не раджу. Після отримання смс прийшов отримувати посилку мені сказали що вона в них давно валяється і віддати її не можуть по причині того що вона готується до відправки назад.

  • Meest Express says:

   Добрий день! Напишіть, будь ласка, нам номер декларації, щоб ми могли розібратися в цій ситуації. Завчасно дякуємо. Ольга, Meest Express

 • Ірина says:

  Доброго дня!
  Обурена щодо роботи працівника Прилуцького відділення “Міст Експрес”. Замовлення мало прийти 20.03.2019р. з 16:00 до 18:00. Про що прийшло смс о 15:30. Коли зателефонували до кур’єра, то він відповів, що їхати не збирається! Ще не настав час від 16:00 до 18:00, а він вирішив, що вже не їхатиме!!!
  Чому кур’єр не виконує свої обов’язки? Попередньо не зв’язується з клієтами? Працівника звати Руслан.
  Номер замовлення CV783605430PL.

  • Meest Express: says:

   Добрий день! Приносимо вибачення від імені Компанії за некоректні дії нашого працівника. По відношенню до кур”єра будуть застосовані дисциплінарні заходи. Запевняємо Вас, що це останній раз, коли Ви отримали від нас неналежний сервіс. Тетяна Meest Express

 • Тетяна says:

  Не служба доставки, а просто ЖАХ! Замовлення прибуло у Прилуки ще 08. 06 о 9:51 і досі !!!! 11. 06. о 18:10 про нього ні слуху ні духу! Так, живу в Ічні, так, це 30 км, але ж не чотири дні ваш кур`єр їде ці 30 км?! Дозвонитися не можна, жодної інформації, хоча б зв`язались і сказали коли все ж замовлення буде доставлене!Орієнтовна дата доставки на сайті – 09. 06 (декларація CV820740643PL), як можна пояснити таку затримку? Не можете доставляти вчасно – не займайтеся цим!

  • Meest Express says:

   Добрий день! Доставка в м. Ічня здійснюється лише по середах. 13.06.2018 22:07:20 кур’єру не вдалось до Вас додзвонитись. Повторна спроба доставки запланована на 20.06.2018. Рекомендуємо звернутись в нашу службу підтримки https://meest-express.com.ua/ua/kontakty для перевірки реквізитів доставки. З повагою, Ваш “Meest Express”

   • Тетяна says:

    Кур`єру не вдалось дозвонитись? Та це я дзвоню до нього третій день впідряд, слухаю вибачення і пояснення про те що він то не мав адреси (всі реквізити вказані при замовленні) то має зламану машину! Це все ваші стандартні відмазки, ще раз говорю: не вмієте виконувати свою справу – не займайтесь цим! Подала скаргу в центральний офіс

    • Meest Express says:

     16 червня кур’єр доставив посилку. Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

 • Иван says:

  Не служба, а сплошное разочарование! Смотрю на сайт, заказ доставлен в отделение доверенности, дальше отправка конкретно по адресу, и тут смотрю на дату доставки. 23.05.18 г. Сегодня 17е !!! Вы собираетесь доставлять заказ на расстояние 60 ти км 5 дней? Извините,а вы не ох…..ели!?

  • Meest Express says:

   Добрый день! На сайте указывается ориентировочная дата доставки. Подскажите, пожалуйста, номер посылки. Мы разберемся в ситуации и предоставим Вам исчерпывающий ответ. Ожидаем Вашу обратную связь. С уважением, Ваш “Meest Express”

   • Meest Express says:

    Добрый день! Ожидаемое Вами отправление сейчас находится на дополнительном таможенном досмотре. Вам необходимо получить консультацию у таможенного брокера: телефон 0(32)2440308, e-mail: customs@rosan.com.ua График работы: пн.- пт.: 09:00-18:00, 13:00-14:00 – обеденный перерыв. С уважением, Ваш “Meest Express”

 • ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ says:

  Дякую за своєчасну доставку. Сьогодні 23 листопада 2017 року кур’єр Олександр в 12.00 доставив почту.Оповістив, що виїхав із м. Прилуки в м. Пирятин, ніяких ШОКІВ не було. Міст експрес СУПЕР. ДЯКУЮ.

  • Meest Express says:

   Добрий день! Дякуємо Вам за довіру і можливість довести належний рівень нашого сервісу. Надалі працюватимемо для задоволення Ваших потреб, щоби якість була сталою нормою роботи. Особливо вдячні за Ваш час на написання цього відгуку. З повагою, Ваш “Meest Express”

 • Татьяна says:

  Здравствуйте!Недавно пришлось воспользоваться курьерской службой в городе Прилуки. Такой доставки я не видела еще ни разу в своей жизни!Курьер грубит, хамит и внимание, повышает голос!Если вы захотите вернуть товар, думаю у вас это не получиться, так как у курьера нет никаких документов и он ни за что не отвечает.За испорченное настроение, нервы эта курьерская служба еще сама должна доплачивать за доставку!Больше пользоваться их услугами не буду и категорически никому не советую этого делать!!!

 • Андрей says:

  Живу в Пирятине ( 40 км ит Прилук) Третий раз заказ получаю Вашей службой перевозки.Это не мой выбор.С Вами сотрудничают интернет магазины.Я бы вжизни не заказал Вашу службу.Первый раз у Вас поломалась машина и товар пролежал у Вас неделю. Второй раз произошла та же история.Машина снова “сломалась”.И вот третий раз.Посылку Вы получили 1.11.2016.Сейчас 7.11.2016 время 18.00Заглядываю в отслеживание и вижу ,что Вы предупреждаете,что с погодными условиями можете груз не доставить.Это кошмар.Какого рожна с Вами работают магазины?Только портят свою репутацию.Бросьте эту работу и развозите пиццу.На велосипедах.

 • Елена says:

  Добрый день. Работой вашей службы очень недовольная. Отношение плохое. Посылку искала 3 дня сама пока нашла где она. Жаль что никто из работников этого не сделал и не сообщил. Расщитывала получить до майских праздников , но уже 6 мая , а я так и не получила. В Приватбанке тоже возникли проблемы – не открывается ячейка с посылкой. Придется ждать теперь пока не настроять . Такую доставку я сама больше не буду использовать и другим не советую.

 • Маргарита says:

  Здравствуйте! Очень не довольна вашей курьерской службой в городе Прилуки. На сайте было написано что посылка прибыла еще вчера в 13:00. Сегодня уже 18:00 и никто не доставил. Позвонила к Вам в офис, девушка сказала, что сейчас мне перезвонит курьер, но никто так и не перезвонил!!! Сколько еще ждать????? Я просто в шоке от вашей “организованной” работы!

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.