Новоархангельск — Новая Почта

Кировоградская обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-18.00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Набережная, 28
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Славы, 45

комментария 9 »

 
 • Інна:

  Новоархангельське відділення нової пошти некоректного вчинили що до моєї посилки. На пункт видачі в Нерубайці прийшла посилка, пробула три дні, я не всти6ла навіть її побачити, як новоархангельські співробітники написали на ню відмову і відправили мою посилку назад, аргументуючи це тим, що їм потрібно закрити накладну! Бардак!

 • Каріна:

  В с. Підвисоке працює «Нова пошта», працівник даного відділення Маша- грубіянка, яка кричить, хамить клієнтам, не компетентна в своій діяльності, не здатна оформити та прийняти посилку, не може озвучити елементарну інформацію, виганяє клієнтів з приміщення або змушує чекати!

 • Олег.:

  Прийшов по грошовий переказ десь пiв року назад.А в переказi одна лiтера моей фамiлii не вiрна.Вибiгав цiлий тиждень щоб получити свiй грошовий переказ за проданий товар.Велика бюрократiя та незручность.

 • Наталія:

  Я мешканка с. Надлак,тому говорити про зручність користування послугами відділення, яке знаходиться за 40 км не буду. Наше село досить велике, з населенням у більше, як 1600 жителів. Маємо близькі села(5 сіл) в окрузі, мешканцям яких теж було б набагато зручніше і ближче робити замовлення на відділення, яке могло бути саме в Надлаку. Просимо керівництво Нової пошти розглянути дану пропозицію.

 • Ирина:

  Ужасный персонал, хамство, грубость наглость.

 • Наталя:

  Дуже розчарована цим відділенням. Немає чіткої схеми роботи, притаманної цій компанії «нов пошта», привітливих, компетентних працівників. Після переїзду складу на нову адре(Набережна,28) стало тільки гірше. 1)незручно добиратись,далеко від центру 2)тісно, 3)постійні черги, через базікання та прирікання працівників з клієнтами, 4)самовільне замикання вхідних дверей, перериви, аргументовані привозом чи відгрузкою вантажу, але ж це не проблеми клієнтів, зробіть окрему кімнату з окремими працівниками. це не сервіс!!! в місті такого бардаку не має. там дисципліна, тут самоорганізований цирк.

 • Наталия:

  Прийшла отримувати посилку, а її вже віддали іншій людині?!?!?!Уявляєте прийшла інша людина( моя однофаміоиця) без номера декларації просто сказала прізвище і їй відали мою посилку?! як таке може бути? халатність! І головне те що оператор навіть не записала паспортні дані тої жінки. Одмим словом понабирали некомпетентних людей!

 • Sofija:

  Я часто киристуюсь послугами «Нової пошти», коли відділення було розташоване на базі магазинів Семенини В.А., і в тому відділені працювали інші люди, то було дійсно приємно користуватися даними послугами. А тепер коли відділення розташоване в самому центрі селища, це є зручно для мешканків райцентру так і прилеглих до нього територій. Було б усе дійно добре, якби в новому відділенні «Нової пошти» працювали приємні і відзивчиві люди, адже люди цієї професії «спілкування з клієнтами» повинні буди саме такими, але нажаль в Новоархангельському відділенні «Нової пошти» працюють люди з притилежними якостями (хамство, грубість, наглість і тому подібне). Дуже хотілося б вірити в те, що керівник даної служби прийме відповідні міри, до таких працівників.

 • Pavel:

  Я відправив посилку на цей склад вказавши оборотнє вітправлення певної суми грошей.Після отримання конверта і перевірки його цілісності я спочатку не перевіряв суму на складі, але відкривши конверт дома, я побачи що у конвері лише половина суми ніж була вказана. Навіть на конверті була записана повна сума, але в середені не вистачало коштів…Сума була зовсім незначна тому і не звертався в Правоохоронні Органи.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.