Нова пошта — У лютому мережа «Нова Пошта» збільшилася на 45 відділень.

У лютому поточного року «Нова Пошта» відкрила 45 нових відділень у 24 населених пунктах України, збільшивши таким чином мережу до 1519 пунктів.

Зокрема, додаткові можливості скористатися послугами компанії отримали мешканці Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Сум, Хмельницького, Рівного, Чернівців, Миколаєва, Ужгорода, Херсона, Кіровограда, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Кременчука, Нової Каховки, Українська, Десни, Східниці, Довгого, Могилів-Подільского і Троїцького.

Серед нових відділень 13 здатні обробляти посилки вагою до 30 кг, а 24 функціонує в режимі Parcel Shop та приймає вантажі вагою до 15 кг. Крім того, в цей період запрацювали вісім агентських представництв.

Незважаючи на складні для країни часи, «Нова Пошта» продовжує динамічно розвиватися та планує в березні поповнити свою мережу відділеннями у таких містах, як Київ, Вишгород, Дніпропетровськ, Вінниця, Івано-Франківськ, Одеса, Запоріжжя, Бровари, Марганець, Дніпродзержинськ, Старобільск, Кам’янець-Подільский, Львів, Іллічівськ, Кіровоград, Полтава, Лубни, Мелітополь, Черкаси.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.