Нова пошта — У квітні мережа «Нової Пошти» зросла на 20%

У квітні поточного року «Нова Пошта» відкрила 334 точки у 58 населених пунктах України, збільшивши таким чином їх мережу до 2006.

Зокрема, сервіс доставки від «Нової Пошти» став ще зручнішим для жителів Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Львова, Кіровограда, Хмельницького, Миколаєва, Запоріжжя, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Полтави, Луцька, Ужгорода, Марганця, Іллічівська, Дніпродзержинська, Кривого Рога, Кременчука, Білої Церкви, Лубен, Славського, Краматорська та багатьох інших.

Серед відкритих відділень 25 – це вже традиційний формат – поштові та вантажні, а 39 точок працюють у форматі міні-відділення (Parcel Shop) та приймають вантажі вагою до 15 кг. Минулого місяця «Нова Пошта» розмістила свої міні-відділення в таких мережах, як «Метро», «Велмарт» та інших. Крім того, в цей період розпочали роботу 13 партнерських представництв.

«Нова Пошта» також стрімко розвиває такий іноваційний формат, як поштомати. Минулого місця їх мережа розширилася на 257 точок – до 317. Поштомати дозволяють клієнтам отримати посилку вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см. Наразі ця послуга доступна жителям Києва, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Харкова, Миколаєва, Сум, Кіровограда, Львова, Вінниці, Херсона, Луцька, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Кривого Рога, Кременчука, Іллічівська, Магдалинівки, Каховки, Нової Каховки, Коростеня, Дніпродзержинська, Вознесенська, Лубен, Ізюма, Ніжина, Миргорода, Куп’янська, Олександрії, Світловодська, Чугуєва, Павлограда.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.