Нова пошта — У червні «Нова Пошта» розширила мережу на 69 відділень.

У червні поточного року «Нова Пошта» відкрила 69 відділень у 35 населених пунктах України, збільшивши таким чином мережу своїх відділень, з урахуванням поштоматів, до 2128.

Серед відкритих відділень 53 – поштові (працюють з посилками вагою до 30 кг), 16 – вантажні (без вагових обмежень). Крім того, минулого місяця запрацювали три нових поштомати. Таким чином, мережа компанії налічує 1808 відділень та 320 поштоматів (автоматичних пунктів видачі, що дозволяють клієнтам отримати відправлення вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 61 см).

Тепер сервіс доставки від «Нової Пошти» став ще зручнішим для жителів Києва, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Херсона, Запоріжжя, Хмельницького, Тернополя, Чернігова, Чернівців, Рівного, Луцька, Вінниці, Дружківки, Кривого Рогу, Сєвєродонецька, Іллічівська, Ірпеня та інших.

«Розвиток роздрібної мережі відділень є стратегічним напрямом компанії, мета якої – залишатися номером один на ринку експрес-доставки. Ми не лише забезпечуємо високий рівень якості обслуговування, але й стараємося, аби наш клієнт витрачав якомога менше часу на дорогу. Для цього поштові відділення розміщуються у пішій доступності від домівок та офісів, у тому числі – в магазинах та торговельних центрах, що дозволяє відвідувачам отримати або відправити посилку під час шопінгу. На сьогодні ми є лідерами серед поштових служб за кількістю відділень у найбільших містах України», — прокоментував підсумки місяця директор з розвитку «Нова Пошта» Максим Рабінович.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.