Нова пошта — У березні мережа «Нової Пошти» збільшилася на 152 відділення.

У березні поточного року «Нова Пошта» відкрила 152 відділення у 41 населеному пункті Україниі, збільшивши таким чином їх мережу до 1672.

Зокрема, сервіс доставки від «Нової Пошти» став ще зручнішим для жителів Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Львова, Кіровограда, Хмельницького, Миколаєва, Запоріжжя, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Полтави, Марганця, Іллічівська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Кременчука та багатьох інших.

Серед відритих відділень 42 – це вже традиційний формат – поштові та вантажні, а 47 точок працюють у форматі Parcel Shop та приймають вантажі вагою до 15 кг. Крім того, в цей період було запущено 13 агентських представництв.

Компанія також приділяє увагу розвитку такого іноваційного формату, як поштомати. У березні «Нова Пошта» розширила свою мережу, розпочавши доставку відправлень до 50 таких пунктів у відділеннях ПриватБанку. Поштомати дозволяють клієнтам отримати посилку вагою до 30 кг, висотою – до 37 см, шириною – до 35 см, довжиною – до 61 см. На сьогодні мережа поштоматів налічує 60 одиниць у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Кременчуці, Іллічівську та Магдалинівці.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.