Нова пошта — Спікер Верховної Ради підтримав проект «100 000 книг».

Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман підтримав освітній проект «100 000 книг», який ініціювали «Фундація Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта».

Перед початком пленарного засідання у середу голова парламенту передав ініціативній групі чотири комплекти тритомників українських казок і звернувся до депутатів з проханням приєднатися до акції та допомогти сільським бібліотекам оновити свої фонди.

«Поддержка такой акции очень важана, поскольку нужно, чтобы украинские библиотеки были обеспечены и книжным фондом, и современными средствами, поскольку библиотека – это культурный центр, а культура – основа нашей государственности», — отметил Владимир Гройсман.

«Підтримка такої акції є дуже важливою, адже треба, щоб українські бібліотеки були забезпечені і книжковим фондом, і новітніми засобами, бо бібліотека — це осередок культури, а культура — основа нашої державності», — зазначив Володимир Гройсман.

Раніше ініціативу підтримали мери Києва та Львова Віталій Кличко та Андрій Садовий.

Як приєднатися до проекту, можна дізнатися за посиланням: http://100books.kanalukraina.tv

Нагадаємо, 18 березня 2015 року стартував всеукраїнський освітній проект «100 000 книг для сільських бібліотек», ініціаторами якого виступили благодійний фонд «Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта» за підтримки Міністерства освіти та науки, а також телеканалу «Україна».

На сьогодні в Україні налічується 15 000 сільських бібліотек, і основна проблема, з якою вони стикаються, — це відсутність нової літератури. За останні 20 років оновлення бібліотечних фондів скоротилося майже на 90%. Водночас місцеві жителі доволі активно відвідують бібліотеки в селах, і нерідко саме бібліотеки є основним способом отримання нових знань та проводження вільного часу. У зв’язку з цим ініціатори проекту вирішили допомогти сільським бібліотекам та зібрати для них 100 000 дитячих наукових та художніх книг.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.