Нова пошта — Результати роботи програми «Гуманітарна пошта Україні».

Починаючи з червня 2014 по березень 2015 року, «Гуманітарна пошта України» перевезла 5 206 тонн гуманітарної допомоги для волонтерів, це 24 787 відправлень, які волонтери з усієї України змогли перевезти безкоштовно на схід для солдатів української армії, вимушених переселенців по всій Україні, а також жителів постраждалих міст.

За 8 місяців соціальна ініціатива компанії «Нова Пошта» змогла згуртувати увесь волонтерський рух України, і стала найзручнішим способом доставки гуманітарних вантажів нужденним. На початку березня 2015 року проект був відзначений нагородою за «жертовність і любов до України», яку вручив керівництву і співробітникам Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

«З початку своєї роботи« Гуманітарна пошта України» об’єднала більше 280 волонтерських груп та особистих ініціатив, але фактично програмою користуються тисячі волонтерів по всій країні, відправляючи свої вантажі за нашими промо-кодами. За 8 місяців програма, ідея і механіка якої були розроблені спільно з волонтерами буквально за 3 дні, стала системною та отримала чіткі правила. Наша команда сформулювала довгострокові цілі щодо розвитку цього проекту, який буде не лише допомагати перевозити вантажі в мирний час, але й підтримувати ряд різнобічних національних ініціатив, спрямованих на розвиток України. Про деякі з них ви дізнаєтеся вже найближчим часом», — коментує результати програми В’ячеслав Климов, співвласник компанії «Нова Пошта».

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.