Нова пошта — О работе отделения №136 г. Киев.

Сообщаем, что с 11.02.2016 г. отделение №136 (ул. Святошинская, 16 (маг.»Фора»)) г. Киев восттановила работу.

1 отзыв »

 
 • Кіра:

  Доброго дня, хочу розповісти про сервіс 136-го відділення. Що ж я можу сказати? Кожний похід у відділення перетворюється у випробування для моєї психіки. І це не тільки моя думка, не раз чула подібні відгуки з інших сторін.
  Спочатку з тобою не хочуть вітатись і роблять таке лице, наче ти їм щось винен за те, що вони відправляють, або віддають твою посилку. Я думала, що в людини якісь проблеми, або вона просто відноситься до меланхоліків, всяке буває,але, ні. Кожного разу неповага і зверхність з сторони представника Нової Пошти відчувалась все більше і більше. Під час останніх візитів нам відверто хамили, що визвало велике невдоволення з нашої сторони і залишило неприємний осад, не хочеться більше повертатись і спілкуватись з некваліфікованими людьми,які не знають норм етикету, правил поведінки з клієнтами і не проявляють хоч найменшої поваги до незнайомої людини. Сьогодні моєму терпінню прийшов кінець, тому і пишу цей відгук. Прошу перевірити роботу Анастасії Лящевської, думаю,що виховна бесіда і урок етикету піде їй на користь.
  Буду вірити, що цей відгук не залишиться без уваги і керівництво відреагує на нього.
  Також хочу відокремити роботу керівника відділу(Дашу)-чудовий працівник, ніколи не виникало проблем, дуже кмітлива і розумна дівчина. Приємно мати справу з такими людьми.
  Дякую за увагу.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.