Нова пошта — Новий рекорд «Гуманітарної пошти України».

27 лютого 2015 року волонтери фонду «Свої» та «Товариства Червоного Хреста» в місті Нова Каховка встановили новий рекорд в рамках програми «Гуманітарна пошта України», соціальної ініціативи компанії «Нова Пошта», яка дозволяє безкоштовно відправляти вантажі для волонтерів.

Волонтери відправили 24,5 тонн одягу, призначеного для вимушених переселенців в місті Нова Каховка. Ця передача стала найбільшою за 8 місяців роботи програми.

Близько 500 мішків з одягом, призначених для різноманітних вікових категорій, включаючи немовлят та людей похилого віку, отримали у відділенні «Нова Пошта» волонтери «Товариства Червоного Хреста». Зараз всі речі сортуються на складі і найближчим часом будуть доставлені в «Банк одягу» за адресою: місто Нова Каховка, вул. Букіна 68, де їх зможуть передати всім, хто потребує допомоги.

«Сьогодні в нашому місті перебуває більше 1000 вимушених переселенців, як з Криму, так і зі Сходу України. Це близько 300 сімей, іноді із зовсім маленькими дітьми, їм дуже потрібна саме така допомога. Від імені «Червоного Хреста» я хочу подякувати нашим друзям-волонтерам з фонду «Свої», які зібрали ці речі, мерові міста Нова Каховка Володимиру Івановичу Коваленку, який надав нам приміщення для нашого складу, а також компанії «Нова Пошта» за соціальну ініціативу «Гуманітарна пошта України », що дозволила нам безкоштовно доставити з Києва таку величезну кількість речей». — Коментує Інна Пермякова, координатор «Товариства Червоного Хреста» в місті Нова Каховка.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.