Нова пошта — «Нова Пошта» зібрала понад 100 тис. грн для онкохворих дітей.

Компанія «Нова Пошта» в рамках спільної з благодійним фондом «Таблеточки» акції «Посилка добра» зібрала понад 100 тис. грн для лікування дітей з раком крові.

Частину цих коштів компанії допомогли залучити відомі люди. Так, 4 липня під час заходу «День добра у поштовому відділенні» співропітниками «Нової Пошти» на деякий час стали співки Євген Литвинкович та Влад Ситник, ведучі каналу «Україна» Олег Панюта та В’ячеслав Соломка, а також народна артистка України Лариса Кадочникова. Одягнувши форму операторів, зірки пропонували здивованим відвідувачам замовити послугу «Посилка добра» і таким чином зробити свій внесок у боротьбу з дитячою онкологією.

«Сьогодні в країні багато проблем, в тому числі й у сфері охорони здоров’я. Тому пережити складні часи без взаємної підтримки буде дуже складно. І ми раді, що наші клієнти та відомі люди відгукнулися на заклик про допомогу та зробили свій внесок у спасіння онкохворих дітей. Наша мета – це не лише фінансова підтримка, а й привертання уваги суспільства до такої серйозної проблеми. Хочу нагадати, що «Нова Пошта» як соціально відповідальна компанія докладає максимум зусиль для успішного розвитку нашої країни», — говорить директор з маркетингу компанії «Нова Пошта» Ірина Холод.

Нагадаймо, акція «Посилка добра» проходить з 1 червня по 31 липня у всіх столичних відділеннях «Нової Пошти» у партнерстві з благодійним фондом «Таблеточки».

Інформаційними партнерами акції «Посилка добра» стали телеканал «Україна», тижневик «Новое Время», радіо «Аристократи», інформаційний портал «Сегодня.ua» та онлайн супермаркет Yakaboo.ua.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.