Нова пошта — «Нова Пошта» продовжує розвивати формат Parcel Shop.

«Нова Пошта» продовжує розвивати новий зручний формат відділень — Parcel Shop, — що передбачає розміщення пунктів прийому та видачі посилок вагою до 15 кг у торговельних центрах та супермаркетах на невеликій площі. У планах компанії – збільшення до літа цього року мережі Parcel Shop до 200.

У цей період нові Parcel Shop запрацюють у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших обласних центрах.

Наразі відділення Parcel Shop діють у мережах «Фуршет», «Сільпо», «Фора», «Велика Кишеня», АТБ, «Бімаркет», Varus, «Фокстрот», Eva, Sport Life та автозаправних станціях WOG. Крім того, пункти «Нова Пошта» працюють у ТРЦ Gulliver, MegaCity, БЦ «Форум».

 «Перевагою такого формату є зручність для клієнтів, які мають можливість отримати чи відправити посилку під час звичного відвідування магазину. Parcel Shop є дуже перспективним, оскільки значно розширює географію експрес-доставки та ще більше наближає нас до клієнта», — коментує програму директор з маркетингу компанії «Нова Пошта» Ірина Холод.

Перші відділення Parcel Shop з’явилися у Києві в листопаді 2014 року. Зараз мережа «Нової Пошти» вже налічує близько 100 таких точок у великих містах України.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.