Нова пошта — «Нова Пошта» отримала нагороду «Янгол Добра».

12 березня 2015 року, компанія «Нова Пошта» зайняла перше місце в III національному конкурсі «Благодійна Україна» в номінації «Великий бізнес», отримавши одну з найпрестижніших нагород у сфері української добродійності — «Янгол добра».

Соціальний проект «Гуманітарна пошта України» ще раз доводить свою значущість для усього благодійного співтовариства країни, допомагаючи доставляти вантажі для волонтерів і благодійних фондів безкоштовно.

«Сьогодні на церемонії нагородження зібралася така кількість світлих, небайдужих, соціально спрямованих людей, які не можуть просто спостерігати за тим, що відбувається і знаходять в собі сили і мужність допомагати». — Прокоментувала церемонію нагородження почесний гість заходу Марина Порошенко.

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.