Нова пошта — «Нова Пошта» нагадує про правила безпечного перевезення вантажів.

Команда «Нової Пошти» постійно працює над тим, аби зробити доставку посилок більш комфортною для вас. Ми активно впроваджуємо нові технології та стараємося максимально спростити всі формальності для відправників та отримувачів. Однак напружена ситуація в країні призвела до появи заборонених для перевезення вантажів. Це несе загрозу безпеці співробітників поштових служба та їх користувачів.

Звертаємо увагу, що, згідно з правилами, клієнти не мають права відправляти вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси та вибухові речовини. Згідно з нормами чинного законодавства, зброя є предметом, обмеженим в цивільному обігу. Тобто право власності на зброю може передаватися лиши за умови дотримання вимог закону.

Порядок транспортування зброї регламентується Законом України «Про міліцію» та наказом Міністерства внутрішніх справ №622 від 21 серпня 1998 року. Про спроби незаконного відправлення такого вантажу оператор зобов’язаний повідомити правоохоронні органи. Незаконне поводження зі зброєю та його перевезення тягне за собою відповідальність згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу.

Крім того, перелік заборонених вантажів включає азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, швидкопсувні продукти харчування. Ці вимоги також стосуються відправлень, що потребують спеціального температурного режиму.

Нагадуємо, що з правилами перевезення можна ознаймитися тут.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.