Нова пошта — «Нова Пошта» доставить 500 великодніх пирогів бійцям АТО.

Компанія «Нова Пошта» до свята Великодня доставить 500 пирогів бійцям 12 окремого мотопіхотного батальону до Старобільська, Волоновахи та Солідара.

Святкову страву для українських військовослужбовців було приготовано за ініціативою ПАТ «Київхліб» та освячено у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Найближчими днями пироги прибудуть до місця призначення.

«Висловлюємо подяку компанії «Нова Пошта» за її ініціативу «Гуманітарна пошта України». Протягом всього цього часу щодня компанія безкоштовно доставляє тонни вантажів для солдатів, які б’ються на сході, вантажі, які багатьом врятували життя. Без вас було б дуже важко. Крім того, в нашому батальоні служать хлопці, співробітники цієї компанії. Це справжні люди, справжні патріоти, пліч-о-пліч з якими ми воюємо. Я знаю, як їх підтримує компанія, як вона турбується за своїх хлопців, які несуть обов’язок перед Україною, ризикуючи своїм житттям. «Нова Пошта» – це приклад справжньої української компанії, яка ставить інтереси нашої держави вище за власні бізнес-інтереси. Вже найближчими днями ці паски компанія доставить нашим хлопцям у Старобільську, Волноваху та Солідарі», — прокоментував акцію заступник командира 12-го коремого мотопіхотного батальону під позивним «Ташкент».

«Нова Пошта» надає посильну допомогу українським військовослужбовцям у зоні АТО. В рамках програми «Гуманітарна пошта України» компанія доставляє на схід вантажі, які волонтери передають бійцям та вимушеним переселенцям. Крім того, «Нова Пошта» підтримує свої мобілізованих співробітників, для яких діє спеціальна гаряча лінія.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.