Нова пошта — «Нова Пошта» доставить 100 000 книг до сільських бібліотек.

18 березня 2015 року стартував всеукраїнський освітній проект «100 000 книг для сільських бібліотек», ініціаторами якого виступили благодійний фонд «Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта» за підтримки Міністерства освіти та науки, а також телеканалу «Україна». 

На сьогодні в Україні налічується 15 000 сільських бібліотек, і основна проблема, з якою вони стикаються, — це відсутність нової літератури. За останні 20 років оновлення бібліотечних фондів скоротилося майже на 90%. Водночас місцеві жителі доволі активно відвідують бібліотеки в селах, і нерідко саме бібліотеки є основним способом отримання нових знань та проводження вільного часу. У зв’язку з цим ініціатори проекту вирішили допомогти сільським бібліотекам та зібрати для них 100 000 дитячих наукових та художніх книг.

«Для компанії «Нова Пошта» цей проект є надзвичайно важливим та унікальним, враховуючи те, яку проблему ми збираємося вирішувати разом з нашими партнерами. Література, особливо дитяча, — це майбутнє на запорука розвитку наших громадян та нашої країни. Важливо, щоб українці, незалежно від свого місця проживання, мали доступ до нової літератури, мали можливість отримати нові знання та насолоджуватися читанням нових художніх творів. Наша соціальна ініціатив «Гуманітарна пошта України» вже довела свою ефективність у доставці допомоги для української армії та вимушених переселенців. Тепер ми доставимо за призначенням знання. Таким чином, ми розширюємо зону нашої соціальної відповідальності, яка буде спрямована на рішення задач у мирний час», — коментує проект співзасновник компанії «Нова Пошта» В’ячеслав Климов.

Перший етап проекту триватиме з 18 березня до 26 квітня 2015 року. В цей період всі бажаючі зможуть приєднатися до нього та допомогти зібрати книги після заповнення спеціальної форми на сайті: http://100books.kanalukraina.tv/

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.