Нова пошта — «Нова Пошта» доставить 100 000 книг до сільських бібліотек.

2 квітня 2015 року відбулася прес-конференція, присвячена старту всеукраїнського проекту «100 000 книг для сільських бібліотек», ініціатором якого стала Фундація Дарини Жолдак за участю «Нової Пошти» та телеканалу «Україна».

На сьогодні в Україні налічується близько 15 000 сільських бібліотек. Це 80% від загальної кількості публічних бібліотек нашої країни. Головна проблема бібліотек у сільській місцевості – відсутність нових надходжень, оскільки за останні 20 років оновлення фондів скоротилося на 90%. При цьому місцеві жителі досить активно відвідують бібліотеки, які нерідко є осередками розвитку та дозвілля у селі.

Мета проекту – зібрати 100 000 дитячих книг по всій Україні. Акція триватиме з 2 до 26 квітня цього року. Доставку зібраних книг до сільських бібліотек візьме на себе компанія «Нова Пошта». Кур’єри компанії допоможуть забезпечити книгами понад 200 сільських бібліотек.

Проект підтримали Міністерство науки та освіти України, міська влада Києва та Львова, Бібліотечна асоціація України, а також велика кількість компаній, що встановили у своїх офісах точки збору. Крім того, проект активно підтримують публічні особистості, зокрема, Олег Панюта, Тала Калатай, Марина Кухар та інші.

Приєднатися до акції «100 000 книг для сільських бібліотек» просто. Для цього потрібно зайти на сайт http://100books.kanalukraina.tv та вибрати для себе найбільш зручний варіант передачі книг.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.