Нова пошта — Міська влада Києва приєдналася до проекту «100 000 книг».

Міська влада Києва взяла участь в освітньому проекті «100 000 книг», який ініціювали «Фундація Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта».

Під час сьогоднішнього засідання депутатам Київради та співробітникам Київської міської державної адміністрації вдалося зібрати близько 350 книг, що будуть доставлені до бібліотек сільских шкіл кур’єрами «Нової Пошти».

 «Є гарна ініціатива, яку ми підтримуємо, і закликаємо всіх долучитися до неї – збір книжок для сільських бібліотек. Закликаємо всіх, хто може поділитися своїми книжками чи піти і придбати, – передати їх дітям, щоби вони мали можливість ознайомлюватися з художніми та науково-популярними творами», – прокоментував ініціативу мер Києва Віталій Кличко.

Як приєднатися до проекту, можна дізнатися тут: http://100books.kanalukraina.tv

Нагадаємо, 18 березня 2015 року стартував всеукраїнський освітній проект «100 000 книг для сільських бібліотек», ініціаторами якого виступили благодійний фонд «Дарини Жолдак» та компанія «Нова Пошта» за підтримки Міністерства освіти та науки, а також телеканалу «Україна».

На сьогодні в Україні налічується 15 000 сільських бібліотек, і основна проблема, з якою вони стикаються, — це відсутність нової літератури. За останні 20 років оновлення бібліотечних фондів скоротилося майже на 90%. Водночас місцеві жителі доволі активно відвідують бібліотеки в селах, і нерідко саме бібліотеки є основним способом отримання нових знань та проводження вільного часу. У зв’язку з цим ініціатори проекту вирішили допомогти сільським бібліотекам та зібрати для них 100 000 дитячих наукових та художніх книг.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.