Нова пошта — Індекс споживчої лояльності клієнтів «Нової Пошти» збільшився з вересня на 9 п.п.

Підсумки роботи квітня показали, що клієнти достатньо високо оцінюють якість послуг компанії. За результатами минулого місяця 78% споживачів висловили готовність рекомендувати «Нову Пошту» совїм друзям, знайомим або колегам. З вересня 2014 року індекс споживчої лояльності зріс на 9 процентних пунктів.

Перевагами «Нової Пошти» респонденти вважають швидкість роботи, розвинену мережу відділень та високу кваліфікацію персоналу. Крім того, збільшилася кількість клієнтів, які відзначили високий рівень сервісу та надійності компанії. У регіонах зростання рівня лояльності продемонстрували міста: Київ, Запоріжжя, Житомир, Кіровоград, Луцьк та Суми.

Водночас кількість нарікань на рівень сервісу зменшилася у загальному обсязі з 2,4% у листопаді минулого року до 1,1% у квітні поточного. Крім того, якість додаткових послуг оцінюється вище: частка скарг на неї скоротилася з 1,6% до 1,4% відповідно.

У зв’язку з цим компанія продовжить вдосконалення якості послуг, роботу над зваженими, справедливими цінами, ліквідацією черг та встановленням платіжних терміналів у всіх відділеннях.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.