Нова пошта — «Гуманітарна пошта України»: результати 10 місяців проекту.

Вже 10 місяців, як компанія «Нова Пошта» доставляє вантажі для волонтерів та благодійних фондів по всій Україні. Спеціально для цього в липні 2014 року була запущена соціальна ініціатива «Гуманітарна пошта України», яка на даний момент об’єднує 280 учасників, кожен з яких відправляє гуманітарну допомогу для солдатів української армії, вимушених переселенців та жителів, які постраждали під час бойових дій у містах.

Всього за 10 місяців роботи програми було відправлено 38 297 вантажів з необхідною допомогою загальною вагою  6 720 тон. В першу чергу волонтери відправляли одяг, продукти харчування, засоби захисту та обігріву. Останнім часом також відправляються великі партії будівельних матеріалів, які використовують для відновлення зруйнованих і пошкоджених під час бойових дій будинків.

Волонтери відправляли вантажі з 327 міст України, а найбільше допомоги було відправлено з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська та Одеси.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.