Нова пошта — Фінансовий директор «Нова Пошта» отримав бронзову медаль у рейтингу Топ-100

Фінансовий директор компанії «Нова Пошта» Олександр Садко посів почесне третє місце серед своїх колег у номінації «Наземний транспорт» рейтингу Топ-100 видавництва «Економіка».

«Я вдячний організаторам за високу оцінку нашої роботи та команді «Нової Пошти», з якою ми успішно реалізовували наші проекти. Найголовніше завдання для нас – забезпечити стабільний розвиток компанії, високу якість послуг та зручність для клієнтів», — прокоментував свою нагороду Олександр Садко.

Результати цього дослідження показують, що «Нова Пошта» займає гідне місце на ринку, оскільки організатори Топ-100 аналізували показники 1200 компаній, щоб визначити, які з них зростають швидше за всіх, є найбільш перспективними та найбільшими роботодавцями. 

Підсумки рейтингу також підтверджують, що в команді «Нової Пошти» працюють професіонали. Так, за плечима у Олександра Садка – багатий досвід управління фінансами одного з найбільших агрохолдингів України – «Райз».

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.