Немиров(Винницкая обл) — Новая Почта

Винницкая обл.

тел. 0-800-500-609
пн-пт. 09.00-19.00, сб. 09:00-15:00

№1 ул. Горького, 95
Почтомат «ПриватБанк» №1001: ул. Горького, 95

комментария 7 »

 
 • Людмила:

  Відправила батькам посилку,номер накладної 59000773664817,вони отримали частину посилки,на накладній написано 30кг,а їм передали 9кг,постає питання,де ділося ще 21кг,кого шукати винного і як повернути втрачене

 • Тимофій:

  Мій син два рази ходив в неділю щоб отримати посилку на Новій Почті, в Немирові,02.06.19. і так не отримав, відділення було закрите, хоча повино працювати до 14-00, халатне відношенья до роботи, таких працівників треба гнати, ставить інших, і робить проверки на виходних,я залишивсь розчарований

 • Інна:

  Уже разів 10 моя дочка(підліток) заберала посилку через смс ідентиф. і ніяких проблем ні документів не просили ні її ні моїх,все без проблем.Але сьогодні її двічі довели до сліз спочатку відмовились віддавати посилку (яка через нет була повністю проплачена- і доставка, і наложка, і товар)-лише забрати,але мага не повнолітня!Після мого дзвінка на гарячу лінію я дізналася,що забрати може будь-хто,лише вказавши ідентифікацію.Донька підійшла на касу до хлопця який теж заберав посилку свою і попросила щоб забрав і її теж.Він погодився,все без проблем,але співробітниця нової пошти ще довго пречерала,що так не можна і тд, і тп.Залишилось неприємне відчуття і РОЗЧАРУВАННЯ.

 • Неля:

  Зла не те слово. Отримала сьогодні доставку. Коробку не відкривала так як це клубні квітів, думаю для чого… Принесла додому замовлення і була в шоці , все померзло((((((( Запитується, за що заплатила блін 60гривнів????? Плівка грьобана 10 грн, 50грн за кг клубня. Все змерзлооооо!!!! І віднести назад. Фіг там , не прийдуть!!!!! Це нормально ???

 • Сергей:

  Обслуживание нормальное и парни там тоже нормальные, а ты — коза (Наталья), не обязательно так выражаться!!!

 • Наталья:

  ТАМ СИДИТ ДОДИК!!!!!!!КОНЧЕНЫЕ???ФУУУУУУУ ОБСЛУЖИВАНИЕ

 • Александр:

  Как будете работать с 01 мая по 13 мая? Мне нужно в этот период получить кондиционер и оплатить его. Проблем не будет?

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.