Мукачево — Деливери

Закарпатская обл.

Горячая линия
0 800 509-509
Бесплатно со всех операторов Украины

ул. Академика Морозова, 19
(067) 620-54-08 ПН-ПТ: 9:00-18:00, СБ: 9:00-17:00

Почтомат №703 ул. Мира 42
Почтомат №708 ул. Митрополита Владимира, д. 37
Почтомат №709 ул. Масарика Томаша, д. 15
Почтомат №716 ул. Духновича 34
Почтомат №1633 ул. Валенберга 1

комментария 10 »

 
 • Иван:

  А мне понравилось обслужывание в Мукачеве двое молодых грущиков очень приятны и отзывчивые. Цена отправки дешевле чем на интайме!

 • Ображений клієнт:

  Сьогодні 25 червня 2018 рік, я читаю відгуки за 2016 рік і розумію, що за два роки на цьому відділені нічого не змінилося! Щоб відправити товар тобі потрібно, самому себе обслужити, сам зважв, сам порахував обє*м, сам його розвантажив з машини, так ще й вислухати їхнє хамство! При мені відкрито працівники говорять, що якщо ви оціните товар в малу суму, він пропаде, бо вони заплаттять 10 000 грн страховки, дадуть наркоманам вони продадуть і зароблять на цьому гроші! Подзвонили на гарячу лінію, зв*язались з директором, пообіцяв розібратись. Сьогодні в мене не прийняли вантаж, тому що ми на них донесли начальству! Дзвоню знову директору, пообіцяв розібратись. Вийшло так що ми відмовились від додаткового пакування і нас через це не прийняли вантаж! Нам до віділення їхати 20 км, товар мав виїхати 25 червня! Якщо це була б правд вона була б абсурдною! Ніхто не тратив би час щоб їхати додому пакувати вантаж! Директор також гворив зі мною повишеному тоні. Висновок один-це все одна банда! Я дуже розчарована!

 • Міша:

  Я дуже розчарований , ціни в них капец які великі. Я хотів там відправити дитині велосипеда його оцінили 820грн це дуже багато, нова почта там всього навсього заплатив 470 і мене це влаштувало.І ще персонал там грубіяни .

 • людмила:

  Не рекомендую. Доставка мала бути 25,10 сьгодні 27,10 груз в дорозі коли точно буде ніхто не знає. Звонила на гарячу лінію результату ніякого немає. Ніхто не знає коли прийде груз. На груз розраховувала, підвожу своїх клієнтів. Більше користуватися не буду цією службою. Вних постійні затримки. Краще перейду на дорожчу,але надійну. Вам не рекомндую.

 • наталія:

  Ужас!!!! Не РЕКОМЕНДУЮ, якщо хочете зберегти свої нерви.Розповім свою історію… Товар прибув в понеділок на склад з забороною на видачу, мали доставити мені додому.У вівторок мене повідомили про отримання,в той же день я перевірила товар і о 15.40 заборона на видачу була знята.Через 1 год мені сказали,що товар привезуть. До 18 год я чекала….. на наступний день, я чекала….дзвонила (ОБІЦЯЛИ ПРИВЕЗТИ,ВЖЕ З ХВИЛИНИ НА ХВИЛИНУ і так цілий день…ДО 18.00- 100 відсотків товар буде,потім казали , що сьогодні буде)…ПРИВЕЗЛИ у ЧЕТВЕР о 10.30 (я попереджала їх що мене дома не буде!) Заради такої справи я повернулася 50 км назад, отримала вантаж. ТРЕБА БУЛО ЗАПЛАТИТИ 502.00 ГРН. ДАВАЛА НА 100.00 грн менше(ЗА очікування, я не стільки мала отримати, якщо б була на роботі). Пішла розрахуватися на фірму, бо шофер відмовився брати ГРОШІ.Мені начальник відділення каже, що в них такий «безпредєл» тут робиться. Залишила їм гроші і сказала,що 100 грн хай докладуть ті, хто в цьому винен. Через деякий час мені телефонує шофер і бажає, щоб мені ці гроші були на ліки, бо з нього зняли 150.00 грн. ДЯКУЮ!!!!! Розберіться з своїм «безпридєлом», бо його я не замовляла.Ще раз дякую!!!!!ЩЕ І НА ШОФЕРУ ЗАРОБИЛИ!!!!!

  • Наталія, доброго дня! Приносимо щирі вибачення за дану ситуацію, також вибачаємося за поведінку водія! На сьогоднішній день, зі складом Мукачево проведена робота, з Вами зв’язувались співробітники нашої компанії для вирішення цього питання. Також Вам надана знижка в розмірі 50% на наступну адресну доставку. Дякуємо за розуміння, та будемо раді на майбутню співпрацю! З повагою, Відділ Якості та стандартизації: (044)23-888-53, service@delivery-auto.com.uaКатерина, 067-620-50-55

 • Світлана:

  в мукачево на делівері ставлення до товару спочатку було нормально, але через деякий час при відправленні була вага 9кг, а при отриманні товару було виявлено 6кг , тобто товар кудись зник у невідомому напрямку., в другий раз відправляла товар вагою 3кг, а при отриманні було 2,5кг, теж саме товар зник у невідомому напрямку., а в третій раз було теж саме. А саме цікаве те що кваліфіковані злодюжки заклеювали скочем , щоб ніхто нічого не зміг до казати. якби були поставлення відеокамери то ніхто нічого не крав би.

 • виталий:

  Украли часть груза!!!При получении груза обнаружил недостачу.Обратился в службу безопасности «Деливери»(региональный центр 2.№заявления11818).Вывод расследования:по пути следования груза факт хищения не обнаружен.Хотя из пункта отправки выехало 14кг,а прибыло 13кг.Получается что груз испарился)))Такие случаи уже неоднократны!Попробую поменять перевозчика.

 • Мар"яна:

  Яка ціна доставки товара з Харькова в Мукачево вагою 100 кг.????

 • Наталия:

  Скажите пожалуйста мой груз прибыл,жду с четверга 16.05.2013.с Киева.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.