МистЭкспресс — «ТД «Міст Експрес» підвищує рівень обслуговування клієнтів: впроваджено можливість переадресації доставки посилок   

Поштово-логістичний оператор «ТД «Міст Експрес» впровадив нові можливості, які роблять доставку посилок більш якісною, зручною та комфортною: відтепер клієнти мають можливість робити переадресацію кур’єрської доставки з вказаної адреси до найближчого відділення «Міст Експрес», тобто замість доставки за адресою кур’єр (за бажанням клієнта) доставить посилку на найближче відділення, звідки клієнт зможе забрати посилку у зручний для себе час.   

Програму впроваджено завдяки власному програмному забезпеченню та розвиненій IT-інфраструктурі «ТД «Міст Експрес» в рамках програми «Якість – пріоритет номер 1», що стартувала у компанії 25 травня 2015 року. 

«Специфіка якості нашої роботи тісно пов’язана з особливостями так званого «останнього кілометру» доставки, коли наші кур’єри починають багато в чому виконувати репрезентативну функцію для наших клієнтів, — пояснює Віктор Кучма, Голова спостережної ради «ТД «Міст Експрес». — Те, як ми дотримуємось обіцянок, даних покупцеві, наприклад, інтернет-магазином, те, як наш кур’єр виглядає при контакті з одержувачем, наскільки він розторопний та пунктуальний – все це впливає на нашу репутацію в очах наших клієнтів. Звичайно, це дуже відповідальна та працевмістка зона нашої діяльності»

 

1 отзыв »

 
 • Иван:

  Забыли только упомянуть, что при переадресации посылка может потеряться на складе на месяц, и если туда не приехать со скандалом, её вообще не привезут никогда.
  И трекинг недоступен.
  И служба поддержки ничего не знает, и ничем не может помочь, кроме дежурных отмазок. (Кстати, будьте готовы, что при переадресации они напишут неверный адрес отделения, как мне).
  И в отделении ничего не знают, потому что у них даже нет связи между отделениями ВООБЩЕ.

  Про репутацию и обещания — вообще угар, месяц посылка гуляет по городу, у других по два месяца лежит на складе. Ну и самый цимес — как выглядит на выдаче «виглядае при контактi», с несчастными замерзшими маргиналами, которые меня чуть ли не на ..й послали.

  Мой вам совет, если вы отдадите посылку цыганам, чтоб они её доставили, шансов что у вас не будет проблем — ровно столько же, сколько с Мист Экспрессом. Воспользуйтесь лучше любым почтовым оператором из списка справа.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.