МистЭкспресс – Своєчасність доставки Ваших відправлень

Шановні клієнти та партнери!

Доводимо до Вашого відома, що останні затримки у доставці та збільшений час очікування при спілкуванні з нашими операторами пов’язаний з технічними новаціями, що їх переживає Компанія.

За останній місяць, після подолання наслідків відомого усім вірусу, що на певний час порушив нормальне функціонування наших мереж та баз даних, усі операційні підрозділи Meest Express поступово переходять на нові технології, що покликані гарантувати безпеку нашої роботи і своєчасність доставки Ваших відправлень.

Наші фахівці послідовно впроваджують необхідні засоби захисту пристроїв та програмного забезпечення, на яких працює підприємство. Саме ця планомірна та вимушена протидія можливим майбутнім атакам і є причиною сповільнень у нашій роботі.

Запевняємо, що вже у найближчій перспективі усі елементи нашого сервісу будуть остаточно налагоджені, а Ваша співпраця з нами вийде на істотно вищий рівень якості.

Адже оперативна, зручна, високотехнологічна та водночас доступна і зрозуміла доставка відправлень – це пріоритет для кожного працівника Meest Express.

З повагою та вдячністю за довіру та терпіння,

Ваш Meest Express!

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.