МистЭкспресс — Шановні клієнти та партнери!

Поштово-логістичний оператор «Meest Group», до складу якого входить компанія «Міст Експрес», активно співпрацює з Китаєм в галузі доставки поштових відправлень та є офіційним представником з доставки товарів AliExpress в Україні. 

Понад 1000 відправлень в день з Китаю щоденно здійснювалось на кінець 2015 року.

У зв’язку з цим, звертаємо Вашу увагу, що відсутність трекінгу та доставка відправлення до відділення або до мережі автоматичних поштоматів є умовами, які висувають китайські замовники, максимально оптимізуючи свої операційні витрати. 

Місцезнаходження відправлення та адреса пункту його видачі (поштомат або відділення «Міст Експрес») повідомляється через SMS та електронну пошту.

Для якісного обслуговування клієнтів дуже важливе коректне написання адреси доставки та індексу при оформленні покупки на міжнародних торгових інтернет-майданчиках.

Відсутність індексу або неповне й неточне надання даних адреси призводять до того, що міжнародне поштове відправлення може бути відправлене не за коректною адресою. Переадресація його доставки займає досить багато часу.

Дякуємо за розуміння. 

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.