МистЭкспресс — Сайт компанії «Міст Експрес» відтепер підтримує сервіс доставки речей з іноземних інтернет-магазинів «myMeest»

Відтепер скористатися сервісом з доставки речей з іноземних інтернет-магазинів «myMeest» можна безпосередньо з сайту поштово-логістичного оператору «Міст Експрес» за посиланням:

https://meest-express.com.ua/ua/services/mymeest.

myMeest – це унікальний на сьогодні сервіс з купівлі та доставки речей з інтернет-магазинів з-за кордону до покупця в Україну. Зареєструвавшись, клієнти отримують можливість купувати товари у будь якому інтернет-магазині, навіть якщо він не забезпечує доставку в Україну. Український поштово-логістичний оператор «Міст Експрес» отримує товари та доставляє їх за  зручною для клієнта адресою.  

Щоб почати користуватися послугою, необхідно зареєструватися у кабінеті myMeest та, здійснюючи покупку, зазначати в «кошику» інтернет-магазину адресу запропонованих міжнародних складів Meest у Польщі, Німеччині, Іспанії, Італії, Англії, Португалії та Китаю. З myMeest можна купувати в кількох закордонних інтернет-магазинах, а отримувати все в одній посилці.

На складах Meest в Європі та Китаї до моменту відправки їх в Україну ваші покупки зберігаються безкоштовно. За покупки вартістю до 150 євро не потрібно сплачувати мито.

Отримувати товари в Україні можна найбільш зручним способом – «Міст Експрес» забезпечує доставку товарів кур’єром, за вказаною адресою, або у найближчому відділенні оператора.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.