МистЭкспресс — Президент Meest Group Ростислав Кісіль: Ми генеруємо спокій, впевненість та довіру у наших клієнтів

У жовтні 2016 Meest Express визнали найкращим оператором вантажних перевезень за версією споживачів. Чим Компанія заслужила таке визнання? 

Визнання, яке ми отримали в межах конкурсу Українська Народна Премія, це – поза всяким сумнівом, заслуга людей: з одного боку тих, що віддали за нас свої голоси, а з іншого – тих, хто цю прихильність згенерував своєю працею. Вміння розвиватися на основі запитів споживачів, чути їх побажання та навіть вгадувати наперед потреби – запорука успіху у будь-якій сфері надання послуг. Шлях проб та помилок на українському ринку поштово-логістичних послуг є непростим і успішно долає його лише та компанія, яка вміє вдосконалюватися, долати труднощі і загартовуватися у боротьбі з обставинами. Попри регулярність криз, непрості умови праці, подекуди нерівну конкуренцію скиглити не треба. Слід працювати, добре виконуючи свої обов’язки і тоді нагорода не забариться. 

Ви особисто часто послуговуєтесь доставкою? Що для Вас  важливе як для користувача онлайн-магазинів?

Я є радше консерватором у своїх вподобаннях. Робочу доставку необхідних для мене документів чи інших відправлень здійснюють для мене мої підлеглі. А от приватні покупки в онлайні я відпочатку здійснюю сам. У цьому допоміг спершу досвід торгових платформ у Канаді та США, але нині в Україні наші партнери перейняли їх досвід. Для мене як, мабуть, і для більшості користувачів важливим є детальний опис бажаного товару, приваблива ціна та зрозумілий і вигідний порядок оплати з доставкою. Тому Meest Group, своєю чергою, забезпечує інтернет-магазинам якісну доставку до рук клієнтів – з-за океану, з Польщі, Німеччини, Данії чи інших країн і, звісно ж, по Україні. За лічені дні у Вас на порозі за попереднім узгодженням з’явиться кур’єр Meest Express з Вашим пакунком.

Ростислав Кисиль

 

Якби вам треба було надіслати в подарунок каблучку з діамантом, ви б довірили її кур’єрам Meest Express?

Такого роду пакунок чоловік має вручати особисто – з рук в руки, дивлячись в очі. Кур’єр  не може бути посередником для подібного випадку. І тут справа не у довірі ,а в персональних емоціях та переживаннях. Якщо йдеться про унікальне обладнання для готелю, солярію, спа-салону, спортивного комплексу, матеріалів для пошиття дизайнерських суконь, елементів декору чи інших речей, то так – довіряти нам можна. Ми все страхуємо і про все дбаємо. А діаманти і каблучки, вибачайте, є надто особистісними переживаннями. Це щось з розряду надто особливого вантажу навіть для Meest Express – ми не радимо навіть задля додаткового прибутку нівелювати безпосередні моменти між людьми для незабутніх спогадів.

Пам’ятаєте, з чого починався успішний бізнес–проект Meest Express, і як би ви охарактеризували поступ компанії за цей час?

Для мене Meest Express як і ціла Meest Group – структурований  бізнес-проект, якій відбувся, великою мірою завдяки надхненню. Можливо, десь на зорі становлення компанії це і була просто вдало і поетапно реалізовувала ідея, як заробити гроші. Нині ж це є невід’ємною складовою мого сьогодення і нашого з Вами спільного майбутнього. Починалося все після відвідин Канади на початках української незалежності, коли я побачив нові можливості для задоволення потреб тамтешніх українців, які не мали сталого і надійного каналу передачі в Україну своїм родичам різного роду пакунків: допомоги, подарунків і таке інше. Що з цього вийшло, я вже розповідав неодноразово, але найкращою ілюстрацією подальшого розвитку цієї ідеї є сучасна мережа з понад 600 відділень. Компанія володіє мережею з 14 міжнародних сортувальних центрів, де замовлення комплектують для подальшої відправки. У нас працює понад 3000 осіб, 1200 автомобілів здійснює доставки, яких лише в Україні у 2015 було близько 6 мільйонів. Meest Express пропонує весь спектр кур’єрських послуг: прийом, обробку, комплектацію та доставку поштових відправлень, а також комерційних малогабаритних вантажів: документів, посилок, коробок, палет та інших. Наша система роботи базується на технічних стандартах ЄС та готовності перевозити вантажі на вигідних і зручних для клієнта умовах. Для нас не існує кордонів і, оскільки час порівняно з ними подолати не так просто, ми доставляємо замовлення клієнтам поки не миттєво, але у вказані строки і навіть випереджаючи їх.

Як саме Meest Express реагує на потреби сучасного ринку міжнародної електронної комерції?

Інтернет – це чарівне середовище для бізнесу. Розвиток онлайн комерції забезпечує шалені і не безпідставні надії на розвиток ринку кур’єрської доставки. Фактично, ці два бізнеси йдуть паралельними курсами у взаємному розвитку.  Ми тут у виграшній ситуації на тлі конкурентів, бо Meest Group – це єдиний недержавний поштовий оператор в Україні, ми володіємо ліцензією на міжнародні поштові перевезення. Ми її отримали як члени Всесвітнього поштового союзу – ось її номер: 20050112. Тому окрім Укрпошти саме ми можемо доставляти міжнародні відправлення, чим і змушені користатися навіть наші внутрішньодержавні конкуренти, бо у них таких можливостей немає. На відміну від них ми маємо свої представництва у світі і вони забезпечують широку географію та усе розмаїття варіантів доставки замовлень – з різних куточків світу, різним транспортом, за різною ціною, з різним часом доставки. А кур’єр Meest Express вже тут на місці вручить усе адресатові без зайвих проблем.

Звісно, є ще низка масштабних гравців на ринку: UPS, DHL та інші, проте ціни не порівняти з нашими і вони не мають такого міцного зв’язку з Україною. Ми ж бо не просто транснаціональна корпорація, оскільки добре пам’ятаємо своє українське коріння і знаємо для кого передусім працюємо.

Для купівлі товарів в інтернет-магазинах цілого світ ми цілеспрямовано запустили сервіс MyMeest, який вже має досвід долання кордонів для клієнтів закордонних магазинів – від США і до Китаю. Так само охоче ми підтримуємо і українського виробника, пропонуючи йому вигідні умови співпраці задля розширення кола його замовників у державі та поза нею. Тим часом, самі адресати бачать лише невелику частину нашого сервісу – своєрідну верхівку айсберга в особі кур’єра Meest Express. Або лише поштомат, який наповнює відправленнями Meest Express, забезпечуючи захищеність, зручність оплати, швидкість без черг, простоту доступу та анонімність клієнту. Бізнес, який встановить на своїй площі такий поштомат отримає додатковий приплив потенційних покупців. Таких поштоматів вже є понад 1500 в Україні і ми з партнерами не збираємося зупинятися на досягнутому.

Нещодавно Meest Express анонсував, що готовий віддавати успішні відділення в оренду лише за 1 гривню. Який саме бізнесовий задум криється у цій пропозиції?

Meest Express стимулює відкриття малим, середнім та великим бізнесом відділень Компанії на основі власних площ з подальшим привабленням широкого кола клієнтів для генерації додаткового прибутку. Це – обопільна вигода. Компанія забезпечує партнерам готову технологію, перевірене програмне забезпечення, навчання персоналу, орендування та всі форми іншої підтримки. Ця ідея відповідає світовому тренду спільного споживання. До нього вилаються відомі торгові марки і синергія їхніх зусиль приносить добрі плоди. 

 

Meest Express пропонує корпоративним партнерам систему Meest B2B, а приватним споживачам – MyMeest. Чим відрізняються ці два продукти? 

Формат «бізнес для бізнесу» передбачає, що ми забезпечуємо надійні зв’язки поміж партнерами, постачальниками та виробниками, дистриб’юторами та рітейлерами. Ми володіємо вмінням непомітно вписувати свої послуги в їх закономірні ланцюги бізнес-процесів, органічно вливаючись у послідовність дій, що приводить кожного учасника до успіху та прибутку. Ситуація з сервісом MyMeest дещо інша, бо тут у фокусі нашої уваги потреби тисяч приватних осіб, які навчились купувати в закордонних інтернет-магазинах і хочуть оперативно та надійно отримати, приміряти, увімкнути чи подарувати обраний товар. Ми маємо подбати і про шлях замовлення до їх порогу, швидкість доставки попри відстань та таку ціну послуги, яка б виглядала дріб’язковою на тлі вигідно придбаного у глобалізованому світі товару.

У компанії  нині є тисячі робочих місць. Що для вас як для керівника означають ці всі люди?

Як я вже казав ,відповідаючи на перше запитання про перемогу у конкурсі – я вдячний своїм працівникам. Команда, злагоджений колектив, який цілеспрямовано працює і реалізує власні амбіції, розділяючи принципи та місію роботи цілого підприємства – це одна з ключових запорук успіху в бізнесі. Кадровий потенціал, навчання працівників та стимулювання їх творчої енергії  для нас є капітальною інвестицією, яка створює надійний фундамент під розбудову Meest Group у майбутньому.

За умов, коли в Україну приходять інвестиції, закордонні бізнесмени вкладають гроші, ввозять обладнання чи товари, як вам вдається переконати їх співпрацювати саме з вами?

Контроль відправлень, зрозуміле та привабливе ціноутворення, а також швидкість – це ключові фактори вибору свого оператора на ринку доставки. Чи в межах України, чи у світовому масштабі. Якісно забезпечити комплексне виконання усього спектру запитів сучасних бізнесі, які можуть мати дуже специфічні замовлення, здатна компанія з можливістю надання інтегрованих сервісів – усього набору відповідей на запити бізнесу. Тому Meest Group і має свій підрозділ з розробки програмного забезпечення для доставки: онлайн сервіси, особисті кабінети та мобільні додатки вже себе виправдовують і постійно вдосконалюються. Для прикладу, наші клієнти в Україні можуть бути спокійні за своє унікальне обладнання, яке вони прагнуть привезти сюди з-за кордону: ми подбаємо про його доставку з будь-якої торгової платформи чи  від постачальника, упакування та повантаження у літак чи контейнер, супроводжуватимемо його на шляху до кордону, допоможемо з проходженням митниці і подальшою доставкою за вказаною адресою. Увесь цей час замовник зможе бачити точне місце перебування і статус відправлення в онлані за посередництва звичних для нього засобів комунікації. І таким чином отримати можна будь-що (звісно, з легальних товарів, – сміється (ред.). Так гарантується спокій, впевненість та генерується довіра до нас як надавачів якісних послуг з доставки.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.