МистЭкспресс — Представники Торгового Дому «Міст Експрес» відвідали саміт «Open Retail 2015»

Саміт «Open Retail 2015» відбувся 29 вересня 2015 року в Києві в конференц-холі «Космополіт». Захід об’єднав кращих фахівців роздрібних мереж та постачальників для пошуку спільних рішень у питаннях бізнес-планування, формування попиту, скорочення витрат у всьому ланцюзі поставок, забезпечення найкращого сервісу та товарів високої якості для споживачів. Був присутній топ-менеджмент операційної та комерційної частини бізнесу, логістики, маркетингу, трейд-маркетингу.

Основними питаннями та темами саміту стали споживчі переваги та актуальні стратегії розвитку рітейлу, залученість покупця та вплив рівня залученості на формування попиту, управління ланцюгами поставок, спільні практики та кейси постачальників і мереж, технологічне забезпечення ланцюжка поставок та клієнтського сервісу.

Торговий Дім «Міст Експрес» на саміті представляв Олег Тимченко, керівник відділу продажів Центрального регіону. «Позитивною особливістю саміту стала його практична спрямованість, те, що більшість тем, озвучених питань і запропонованих рішень виходили з реальних кейсів і подій, з урахуванням сьогоднішньої специфічної ситуації в країні та бізнесі. І, звичайно ж, хочеться відзначити, що бізнес в країні розвивається, незважаючи на те, що відбувається, великі гравці ринку розуміють, що не можна на сьогодні стояти на місці або діяти «совковими» методами. Незважаючи на всі складнощі, компанії знаходять в собі сили розвивати нові проекти, відкривати нові бізнеси і шукають шляхи вирішення в будь-якій ситуації », — зазначив Олег Тимченко.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.