МистЭкспресс — Посол Канади в Україні відвідав відкриття відділення компанії «Міст Експрес»

29 липня 2015 року у місті Христинівка Черкаської області відбулося відкриття нового відділення «Міст Експрес» за участю Романа Ващука, Надзвичайного та Повноважного посла Канади в Україні, та Ростислава Кісіля, президента компанії «Meest Group».

Канада протягом довгих років є надійним партнером України і сьогодні, в умовах складної ситуації у нашій державі, намагається прикладати максимум зусиль для підтримки. Завітавши на відкриття відділення «Міст Експрес» у Христинівці, посол Канади висловив найщиріші побажання Україні та українцям. Він був щиро вражений, що незважаючи на тяжке становище в країні, ми не падаємо духом, а намагаємося підкорювати нові вершини, прогресивно розвиваючи український бізнес, який завдяки таким компаніям, як «Міст Експрес», виходить за межі великих міст, все більше охоплюючи невеликі містечка.

Шановний посол з непідробною цікавістю поставився до спектру послуг у новому відділенні. Представники компанії «Міст Експрес» із задоволенням проконсультували пана Романа. Отримавши детальну інформацію, посол переконався у перевагах, які відкривають поштово-логістичні послуги для населення міста, адже тепер за доступну ціну жителі містечка зможуть здійснити швидке і надійне відправлення у будь-якому напрямку: від Києва хоч до Торонто. Завдяки відкриттю відділення компанії «Міст Експрес» перед Христинівкою тепер постають необмежені можливості для комунікацій з усім світом.

 «Саме цього ми прагнемо, — коментує Ростислав Кісіль, — кожного дня ми працюємо з максимальною віддачею, щоб єднати людей з різних точок світу». Адже компанія, коріння якої зростало у середовищі канадської діаспори, у першу чергу на меті мала поєднати дві такі близькі по духу країни: Канаду й Україну. На сьогоднішній день «Міст Експрес» розвивається стрімкими темпами і дарує Україні зв`язок із країнами Західної та Східної Європи, СНД, Америки і навіть Австралією. Тому той факт, що компанія відкриває відділення у невеликому містечку є надзвичайно важливим.

Для того, щоб подякувати поважному послу за надану честь їхньому містечку, на відкритті був присутній міський голова Наконечний Микола Миколайович. Пан Микола висловив свою підтримку представникам «Міст Експрес» і обіцяв сприяти розвитку місцевого бізнесу.

Керівник новоствореного відділення христинівчанка Панасюк Олена розповіла, що поштово-логістичний сервіс у містечку на сьогоднішній день є надзвичайно актуальним. Саме тому пані Олена вирішила скористатися партнерською схемою «Міст Експрес» для розвитку власного бізнесу за підтримки лідера поштових послуг.

Урочиста подія завершилася зворушливим жестом з боку посла Канади. Шановний пан Роман зробив подарунок – ексклюзивне вино «Ice wine». Особливістю цього напою є те, що він виготовляється з винограду, який збирають під шаром снігу за температури -9. Такий нетрадиційний спосіб виник у зв`язку з непридатним кліматом Канади для вирощування винограду. Однак, усупереч усьому, канадці знайшли такий цікавий шлях для створення унікального напою. Посол переконаний у тому, що наші народи дуже схожі у цьому, адже Україна, як і Канада завжди шукає можливості навіть у безвихідних ситуаціях.

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.