МистЭкспресс — Поштово-логістичний оператор «Meest Group», до складу якого входить компанія «Міст Експрес», міжнародні відправлення з Китаю почав доставляти в поштомати ПриватБанку

Поштово-логістичний оператор «Meest Group», до складу якого входить компанія «Міст Експрес», міжнародні відправлення з Китаю почав доставляти в поштомати ПриватБанку. Також, за бажанням клієнтів залишається доступною кур’єрська доставка за вказаною адресою і у власні відділення «Міст Експрес».

Поштово-логістичний оператор «Meest Group» активно працює з Китаєм з червня 2015 року. Починаючи з жовтня 2014 року, щомісячний обсяг відправлень з Китаю збільшився більш ніж у 20 разів, станом на початок листопада 2015 здійснюється близько 1500 відправлень в день.

Оскільки «Meest Group» є офіційним представником по доставці товарів AliExpress в Україні, велику частину цього обороту складають посилки AliExpress. Це одна з найбільших торгових майданчиків Китаю, де зібрано величезну кількість товарів різних категорій від різних продавців. Особливістю ресурсу є його орієнтація на зовнішні ринки, у тому числі для українських споживачів.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.