МистЭкспресс — Поштово-логістична група «Meest Group», до складу якої входить компанія «Міст Експрес», є ексклюзивним партнером з логістики інтернет-магазину ANSWEAR.ua

Поштово-логістична група «Meest Group», до складу якої входить компанія «Міст Експрес», є ексклюзивним партнером з логістики інтернет-магазину ANSWEAR.ua, який здійснює всі види доставки товарів. Свої покупки клієнти можуть отримувати у відділеннях «Міст Експрес», в поштоматах ПриватБанку і за допомогою кур’єрської доставки. Доставка покупок від 750 грн. безкоштовна.

ANSWEAR.ua — мережа мультибрендових інтернет-магазинів, заснована в Польщі в 2010 році. За 5 років діяльності завоювала визнання та довіру мільйонів людей у всьому світі. В Україні мережа працює з серпня 2015 року. Сьогодні інтернет-магазин ANSWEAR.ua забезпечує доступ до більш ніж 30 000 виробів, пропонуючи вибір відомих європейських брендів.

 «Ще до появи ANSWEAR в Україні, ми визначили пріоритетні завдання — забезпечити швидку (4 дні) та зручну доставку замовлень з Європи в Україну. Необхідних показників нам вдалося досягти менш ніж за 3 місяці трудомісткої роботи в тісній співпраці з поштово-логістичної групою «Meest Group». Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта та супроводу замовлень з моменту їх оформлення аж до остаточної доставки в руки нашого покупця, ми завоювали тисячі вдячних клієнтів» — говорить генеральний директор ANSWEAR.ua в Україні Віктор Супєєв.

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.