МистЭкспресс — Понад 350 інтернет-магазинів довіряють «ТД «Міст Експрес» доставку товарів для своїх покупців

Поштово-логістична компанія «ТД «Міст Експрес» співпрацює з понад 350 інтернет-магазинами з питання доставки товарів кінцевому покупцеві.

Серед найбільш відомих брендів, з якими співпрацює компанія — «Rozetka.ua™», «Ельдорадо», «MOYO», «VICOTEC.UA», «Abo.ua», «AVON», «V-ticket», «Protoria», «LeBoutique», «JYSK», «INTERTOP», «Repka.UA», «Yakaboo.ua», «Алло», «ТД «Мілленіум» та багато інших.

Компанія «ТД «Міст Експрес» доставляє покупцям широкий діапазон товарів, починаючи від косметики, дрібних гаджетів та аксесуарів до великогабаритної побутової техніки, меблів і т.п. по всій території України.

«За даними дослідження «TNS Україна»,  число покупців в інтернет-магазинах зростає, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні. У вересні 2014 року понад 3,5 млн. українців купували товари в інтернет-магазинах, а у квітні 2015 року їхня кількість зросла до 3,9 млн. чоловік. Тому ми докладаємо усіх зусиль і робимо все можливе, щоб доставка товарів з інтернет-магазинів кінцевому споживачеві здійснювалася оперативно та якісно», — говорить Юрій Авдиш, Генеральний директор «ТД «Міст Експрес».  

 

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.