МистЭкспресс — Офіційна позиція «Міст Експрес» щодо наклепів, які з’явились останнім часом

Шановні друзі,

Останнім часом низка українських ЗМІ оприлюднила неправдиву інформацію — ніби то поштово-логістичний оператор Міст Експрес здійснює доставку поштових відправлень до анексованого Криму.

Інформуємо Вас, що усі ці матеріали і будь-яка інша інформація на цю тематику, що ймовірно з’являтиметься надалі, є брудною інформаційною кампанією проти нашої компанії. Їх оприлюднено через фальсифікацію фактажу та без надання компанії можливості спростувати чи підтвердити інформацію. Жодних офіційних звернень від представників ЗМІ за коментарями з зазначеного приводу до компанії не надходило.

Міст Експрес – українська компанія. Ми цілковито і чесно розділяємо політичну позицію нашої країни як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Ми офіційно, повністю зупинили взаємодію з Кримом ще в 2014 році. З цієї ж причини вимушені були розірвати трудові стосунки з нашими кримськими колегами.
Нажаль, такою була наша ціна за анексію ворогом частини Української держави.

Єдина можливість сьогодні для кримчан-українців, які не полишили рідного дому з певних причин, отримати відправлення за посередництва Міст Експрес – це адресувати їх на найближчі до себе відділення компанії на не окупованій території України (для прикладу, у Миколаєві чи в Херсоні) і отримувати саме тут. В будь-яких інших випадках відправлення, помилково адресовані кримчанам, повертаються відправникам.

Весь цивілізований світ запровадив санкції, пов’язані з ситуацією в Криму. Аналогічною є позиція і нашої компанії. І буде такою, допоки керівництво і народ України не вирішать інакше.

Нам дуже прикро, що деякі українські ЗМІ намагаються заробляти увагу читачів, відіграючись на складній ситуації в українському суспільстві. Дуже просимо вас бути уважними до інформації, що стосується діяльності Міст Експрес, першоджерелом якої не є прес-служба або керівництво нашої компанії. В разі чиєїсь зацікавленості інформаційними приводами, що стосуються діяльності Міст Експрес, в компанії готові дуже оперативно надавати коментарі.

Дякуємо за розуміння і чемне ставлення до нашого бізнесу.

Слава Україні!

Добавить отзыв или комментарий

Если у вас претензия по конкретной доставке, указывайте номер декларации, в противном случае ваш комментарий будет удален.